Kingdom Two Crowns Winter

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Kingdom Two Crowns Winter

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Kingdom Two Crowns PLAZA Torrent indir

Kingdom Two Crowns PLAZA Torrent indir

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Ödüllü Kingdom serisinde, oyuncular krallıklarını hiçbir şeyden kurmak için mücadele eden bir hükümdar rolünü üstlendiler. Dünyadaki yüz binlerce oyuncu araştırdı, sadık konular topladı ve açgözlülüğün ısrarcı tehdidine karşı her gece savundu – ama onlar tecritte ve Krallık’ta her şeyde olduğu gibi, bugüne kadar hiçbir şey sürmedi.

Kingdom Two Crowns, ünlü franchise’ın evrimi ile zorlu mikro strateji deneyimine dayanıyor. Yepyeni kampanya kipini tanıtan hükümdarlar, artık Açgözlülüğü iyice mağlup etmenin bir yolunu bulana kadar zaman içinde duran bir krallık inşa etmeye çalışmalılar. Yeni birim türlerini işe alın ve savunmalarınızı güçlendirmek için ileri teknolojiler geliştirin. Derinlere gizlenmiş yeni montajları ve sırları keşfetmek için yeni ortamları keşfedin. Kampanya boyunca ilerlerken krallığınızı bütünüyle yeniden ziyaret edin ve yeniden canlandırın.

Ama yalnız yönetmene gerek yok! Krallar İki Kronuna tamamen özgü olan işbirlikçi bir oyun deneyimi sunan Monarch’lar artık klasik bir solo deneyim arasında seçim yapabilir veya istedikleri zaman ya da dışarıda bırakarak, yerel olarak veya çevrimiçi birlikte çalışan bir arkadaşın yardımını arayabilir.

İlk kez hükümdar veya uzun süredir hayranı olsanız da, burada arayan herkesi bir meydan okuma bekliyor. Öyleyse cesur olun, büyük hükümdarlar, çünkü sonunda İki Kron birinden daha güçlü hüküm sürecek!

 

  • Tür: Simülasyon – Macera – Strateji

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 1.0 GB

 

  • Crack:  PLAZA

 

  • Tarih: NİSAN 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

TRAILER

Kingdom Two Crowns Winter TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Kingdom Two Crowns Winter Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel 4. Nesil Çift Çekirdekli 2.0GHz
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: Nvida GTX Series 8
DirectX: Sürüm 9.0c
: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB boş alan

 

 

gorseller

 

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Kingdom Two Crowns Winter – PLAZA TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.