Kingdoms and Castles Merchants and Ports

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Kingdoms and Castles Merchants and Ports

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Kingdoms and Castles, bir krallığın küçük bir köyden, genişleyen bir şehre ve saray zorlamasına doğru giden bir oyundur.

Krallığın yaşamalı ve tehlikeli bir dünyadan kurtulmalı. Viking hırsızları köylülerini yakalar mi? Ya da daha sonra tekrar girişlerini, civatalarla, bariyer girişlerinde mi durduklarını söylerler mi? Kanatlı yılan, silonuzu yakar mi? Krallığınızın başarısı sadece bir şehir ve saray organizatörü olarak yeteneğinize bağlıdır.

İşçilerin mutluluğunu artırmak ve yeni yolcuları çekmek için kasabanızı kasıtlı olarak tasarlayın. Onları sadece sarayını sübvanse etmek için yeterince para harcayın. İşçilerinizin kış aylarında ayakta kalmasını ve hastalıkların telafisini sağlayın. Onları neşelendirmek için barikat ve barlardan uzak tutmak için ibadethaneler toplayın. Hatta bir şehir meydanı inşa ettiğin için kutlamalar yapabilirsin! Odun kesmek için tahta kesiciler, kaleleri birleştirmek için taş ocakları kur ve araziyi yeteri kadar yetiştir, böylece kasabanın gelişmesi ve gelişmesi için.

Yerleştirdiğiniz yeni arazi, viking saldırısı tehlikesiyle karşı karşıya. Bu hırsızlar işçilerinizi ele geçirmek ve katletmek, varlıklarınızı almak ve şehrinizi toprağa harcamak gibi görünüyor. Herhangi bir yere konulabilecek kareleri kullanarak kalelerin geliştirildiği, yetenekli bir saray yapı iskeleti kullanın. Kuleler ve bölücüler onları nasıl biriktirdiğiniz ve düzenledikleriniz ışığında aşamalı olarak yapılır. Toksofilit kuleleri ve diğer silah yerleşimleri, daha yüksek seviyelerini daha yüksek tutmaktadır. Krallığınızı en iyi şekilde sağlamak ve aşkınlığınızı bir yönetici ya da hükümdar olarak ifade etmek için çeşitli tasarımlara teşebbüs edin.

Ve her şey, uyarlanmış bir prosedürel bulut çerçevesi ve yazdan kısa mevsim döngüsü ile keyifli bir dinamik dünyada olur. Pratik bir ağaç geliştirme hesabı ormanlık alanları taklit eder. Gereksinimlerinize bağlı olarak, odun kesicileri ahşap bölgelerinizle bariz veya anlaşılabilir bir şekilde ilgilenebilir.

 

Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 662 MB
Crack: PLAZA
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Kingdoms and Castles Merchants and Ports TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Kingdoms and Castles Merchants and Ports Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 260
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 1 GB

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

 

 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.