Knife Hit Planet Dash 1.2 Hileli Android

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Knife Hit Planet Dash Hileli MOD

Android APK İndir v 1.2

 

Knife Hit Planet Dash 1.2 Para Hileli MOD APK

Knife Hit Planet Dash 1.2 Para Hileli MOD APK

 

Knife Hit Planet Dash 1.2 para hileli mod APK,

kesici bıçakları fırlatarak zaman geçirmeniz için çaba göstereceğiniz bir yetenek oyunudur. Themes Daly tarafından dağıtılan bu son derece ilgi çekici android oyunda zahmetli bir hareket içinde olacaksınız. Oyun aşamalardan oluşuyor ve tahmin edebileceğiniz gibi, her yeni aşama daha öncekinden daha zahmetli. Çizimler ses efektleri ve ayrıca son derece basit ve son derece çekici. Her aşamada bir gezegen sürekli dönüyor ve kenarlarını kullanarak parçalara ayırmanız gerekiyor. Ekrana her bastığınızda, dönen gezegende bir bıçak atıyorsunuz.

Attığınız bıçakların hiçbiri birbirine değmemeli, aksi taktirde turu kaybedersiniz. Bu nedenle son derece dikkatli ve temkinli olmalısınız. Bu arada, bir kural olarak gezegenin benzer bir hızda benzer bir hızla benzer bir hızla döndüğü gerçeğinin ışığında kaportanın kışkırtılmasına izin vermemelisiniz, ancak bir dakikalığına hızla başka bir kursa geri dönebilir.

 

  • Uygulama adı: Knife Hit Planet Dash 
  • Sürüm: 1.2
  • Hile Türü: Para hilesi mod içerir.
  • Dil: İngilizce / Other
  • Boyut: 32 MB

 

 

TRAILER

Knife Hit Planet Dash 1.2 TRAILER

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.