Kong: Kafatası Adası – Kong: Skull Island

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Kong: Kafatası Adası – Kong: Skull Island TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Kong: Kafatası Adası - Kong: Skull Island 1080p Torrent İndir TÜRKÇE ALT YAZILI

Kong: Kafatası Adası – Kong: Skull Island 1080p Torrent İndir TÜRKÇE ALT YAZILI

 

film-konusu

 

Kong: Skull Island, Jordan Vogt-Roberts’ın yönettiği 2017 Amerikan canavar filmidir. Film, King Kong imtiyazının yeniden başlatılması ve Legendary’s MonsterVerse filminin ikinci filmi olarak görev yapıyor. Filmde Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, John Goodman, Brie Larson, Jing Tian, ​​Toby Kebbell, John Ortiz, Corey Hawkins, Jason Mitchell, Shea Whigham, Thomas Mann, Terry Noter ve John C. Reilly yer alıyor.

Film Temmuz 2014’te San Diego Comic-Con’da duyuruldu ve Vogt-Roberts Eylül 2014’te yönetmen olarak ilan edildi. Proje başlangıçta Universal’da bir başlangıç ​​hikayesi olarak başladı ancak daha sonra paylaşılmak üzere Warner Bros’a taşındı. Godzilla ve King Kong’un yer aldığı sinematik evren. Ana fotoğrafçılık Ekim 2015’ten Mart 2016’ya kadar Hawaii’de ve Vietnam’ın çeşitli yerlerinde gerçekleştirildi.

Kong: Kafatası Adası 10 Mart 2017’de olumlu eleştirilere sunuldu ve dünya çapında 168 milyon dolar ve dünya çapında 566 milyon dolarlık gişe rekoru kırdı.  Film, 90. Akademi Ödüllerinde En İyi Görsel Efektlere aday gösterildi. Godzilla vs. Kong‘in bir crossover devamı 22 Mayıs 2020‘de yayınlanması planlanıyor.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Kong: Kafatası Adası – Kong: Skull Island Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB
  • Süre: 1 Saat 58 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Fantazi
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 6.7

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Kong: Kafatası Adası – Kong: Skull Island 1080p Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.