Lilyhammer

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Lilyhammer 1 – 3. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Lilyhammer 1-3 Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir 1080p

Lilyhammer 1-3 Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir 1080p

 

film-konusu

 

Lilyhammer, Robert Van Zandt’ın başrollerini paylaştığı Norveçli bir Amerikan televizyon dizisidir. Norveçli eski bir gangster olan Frank “The Fixer” isimli Tagliano isimli film, izole Lillehammer, Norveç’te yeni bir hayata başlamaya çalışıyor. İlk sezon, Norveçli NRK1’de 25 Ocak 2012 tarihinde 998.000 izleyicinin (Norveç nüfusunun beşte biri) rekor bir seyirci ile prömiyeri düzenlendi ve 6 Şubat 2012’de Kuzey Amerika’daki Netflix’te prömiyeri yayınlandı. . Lilyhammer, “Netflix ilk kez özel içerik sundu” olarak tanıtıldı.

Dizinin başlığının yazılması, Tagliano’nun hayatının bir girişimi sırasında ilk bölümde öldürülen köpek Lily’ye ve Frank ile diğer bazı anglofonların kasabanın adını telaffuz etmesine yol açıyor. Dizi üç sezon üretti; Son bölüm, 17 Aralık 2014’te yayınlandı. 22 Temmuz 2015’te Van Zandt, Twitter’ın iptal edildiğini ve ertesi gün Netflix’in çekildiklerini doğruladı. NRK haklara sahip ve bir dördüncü sezon için başka bir şirket ile bir anlaşma yapılabilir iyimser kaldı.

Van Zandt’ın karakteri Frank Tagliano, HBO serisi The Sopranos’lu karakteri Silvio Dante ile paralellikler çiziyor. Farklı olmaları isteniyor, ancak çoğu özellik ikisi arasında aynı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Lilyhammer TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 23 GB per Sezon
  • Süre: 1 – 3. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Komedi – Suç – Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 8.0

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Lilyhammer 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

Lilyhammer 2. Sezon TORRENT İNDİR
 

Lilyhammer 3. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.