Line of Duty

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Line of Duty 1-5. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

 

Line of Duty, Jed Mercurio tarafından oluşturulan bir İngiliz BBC polis prosedür televizyonu. İlk dizi 26 Haziran 2012’de gösterildi ve 10 yıl içinde 4,1 milyon izleyici kitlesiyle BBC Two’un en iyi performans gösteren drama dizisi oldu. Drama ikinci bir dizi için önerildi ve ilk bölüm 12 Şubat 2014’te yayınlandı. İkinci dizi yaygın ve eleştirel beğeni topladı ve 8 Nisan 2014’te BBC arka arkaya iki dizi daha görevlendirdi. Üçüncü seri yayını 24 Mart 2016’da ve dördüncü 26 Mart 2017’de BBC One’da başladı. Beşinci dizinin çekimi, 2019’da İngiltere’de yayınlanmak için tamamlandı. BBC, altıncı bir dizi sipariş etti.

Çok kanallı dönemde BBC Two’da yayınlanan en popüler drama dizisidir ve En İyi Drama Serisi için Royal Television Society Ödülü ve Broadcasting Press Guild Ödülü kazanmıştır. Line of Duty, tüm zamanların en iyi 50 BBC İki şovunun bir listesine ve tüm zamanların en iyi 80 BBC şovunun bir listesine dahil edildi. Tüm zamanların en iyi polis şovlarının bir listesinde ve tüm zamanların en iyi İngiliz suç dramalarının bir anketinde en yüksek dereceli mevcut dizi oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, ilk dizi Ağustos 2012’de özel bir dizi olarak Hulu’da yayınlandı. Kew Media (daha önce Content Media olarak bilinen), dizinin uluslararası dağıtımını gerçekleştiriyor.

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 7.0 GB – Her Sezon

 

  • Süre: 1-5. Sezon Tüm Bölümler

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

  • Konu: Suç – Drama – Gizem

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2012 – 

 

  • IMDb: 8.6

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


4
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
2 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Fattutas Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Turkey
Üye
Turkey

Olağan üstü ! 👍🏻

Cupcake
Üye
Cupcake

👍👍

Fattutas
Üye
Fattutas

bittorentle çok hızlı iniyor

Fattutas
Üye
Fattutas

en iyi torrent indirme sitesi methbox