Little Boy

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Little Boy TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Little Boy 1080p Torrent İndir

Little Boy 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Little Boy, Alejandro Gómez Monteverde’nin yönettiği 2015 Dünya Savaşı’ndan kalma bir savaş-drama filmi. Senaryo, Monteverde ve Pepe Portillo’ya ait, film Eduardo Verástegui ve Leo Severino tarafından üretildi ve Joan Sobel ve Fernando Villena tarafından düzenlendi. Film, Jakob Salvati, Emily Watson, David Henrie, Cary-Hiroyuki Tagawa, Michael Rapaport, Ben Chaplin, Eduardo Verástegui, Ted Levine, Abraham Benrubi ve Tom Wilkinson’ı canlandırıyor.

Başlık, Little Boy’a atıfta bulunarak, Hiroşima’ya atılan atom bombasının kod isminin yanı sıra, Pepper’ın ana karakterine atıfta bulunuyor. Film, Metanoia Films ve Santa Fé Films tarafından ortaklaşa üretildi ve 24 Nisan 2015’te Open Road Films tarafından piyasaya sürüldü. Universal Pictures Home Entertainment tarafından 18 Ağustos 2015’te DVD ve Blu-ray’da piyasaya sürüldü. Film, ana akım eleştirmenlerden olumsuz yorumlar aldı ve 20 milyon dolarlık bir bütçeyle 17 milyon dolar kazandı. Yönetmenliğini Salman Khan’ın başrolünde oynadığı Tubelight filminin Hintli uyarlaması, 2017’de karışık yorumlara açıldı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Little Boy Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 46 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Drama – Tarih – Savaş
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2015
  • IMDb: 7.6

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Little Boy 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.