Lost

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Lost 1-6. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Lost Sezon 1-6 1080p Torrent İndir

Lost Sezon 1-6 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Lost, Amerikan Yayın Şirketi’ne (ABC) 22 Eylül 2004’ten 23 Mayıs 2010’a kadar altı sezon boyunca toplam 121 bölümden oluşan bir Amerikan drama televizyon dizisidir. Gösteri, doğaüstü ve bilim kurgu unsurlarını içeriyor ve uçak, Güney Pasifik Okyanusunda bir yerlerde gizemli bir tropik adada çöktükten sonra, Sydney ve Los Angeles arasında uçan bir ticari jet uçağının hayatta kalanlarını izliyor. Hikayeye ağır serileştirilmiş bir şekilde anlatılmaktadır. Bölümler genellikle, ilgili karakter (ler) in içine ek bir bakış açısı sağlayan flashback veya flashforward dizileri ile güçlendirilmiş, adada ayarlanmış bir ana hikayeye sahiptir.

Lost, Abrams’ın yönettiği pilot bölüm için hikaye yazma kredilerini paylaşan Jeffrey Lieber, J.J. Abrams ve Damon Lindelof tarafından yaratıldı. Gösteri boyunca Lindelof ve Carlton Cuse, çok sayıda başka yapımcı ve yazarla birlikte çalışarak göstericiler ve baş yazarlar olarak çalıştılar. Oahu, Hawaii’de büyük bir oyuncu kadrosu ve film çekmenin maliyeti nedeniyle, seri, televizyonda en pahalı olanlardan biriydi ve sadece 14 milyon dolarlık bir paya sahip. Kurgusal evren ve Kayıp Mitolojisi, bir dizi ilgili medya tarafından, en önemlisi, Kayıp Parçalar adlı bir dizi kısa mini bölüm ve “Ücretli Yeni Adam” başlıklı 12 dakikalık bir epilog tarafından genişletilmiş.

Lost, eleştirmenler tarafından sürekli olarak tüm zamanların en büyük televizyon dizilerinden biri olarak sıralanmıştır. İlk sezon, ABC’de her bölüm için tahmini ortalama 16 milyon izleyiciye sahipti. Altıncı ve son sezon boyunca gösterinin ortalaması, bölüm başına 11 milyondan fazla ABD görüntüleyicinin ortalamasıydı. Kayıp, yüzlerce endüstri ödülüne aday gösterildi ve bu ödüller, 2005 yılında Seçkin Drama Serisi için Emmy Ödülü, 2005 yılında British Academy Televizyon Ödülleri’nde En İyi Amerikan İthalatı, 2006’da En İyi Drama ve Drama Serisinde Seçkin Topluluk için Bir Ekran Oyuncuları Birliği Ödülü. IMDb.com Pro’nun kullanıcıları, web sitesinin işlemlerinin ilk on yılında (2002-2012) herhangi bir televizyon dizisi için en yüksek sıralamayı kaybetti.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Lost TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 42.2 GB
  • Süre: 1-6. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Macera – Fantastik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2004 – 2010
  • IMDb: 8.4

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Lost 1080p 1-6. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.