Making a Murderer

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Making a Murderer 1-2. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Making a Murderer Sezon 1080p Torrent indir

Making a Murderer Sezon 1080p Torrent indir

 

film-konusu

 

Making a Murderer, 18 Aralık 2015’te Netflix’te prömiyeri yapılan bir Amerikan belgesel televizyon dizisidir. Laura Ricciardi ve Moira Demos tarafından yazılan ve yönetilen on bölüm ilk sezon, Manitowoc County, Wisconsin’den bir adam olan Steven Avery’nin hikayesini araştırıyor. 18 yıl hapis cezasına çarptırılan cinsel saldırıya mahkum edilmek ve Penny Beerntsen’in öldürülmesine teşebbüs ederek, 2003 yılında DNA delilleri tarafından tamamen ortadan kaldırılmadan önce. Bu davada ilçeye karşı dava açtı. 2005 yılında Avery, yerel bir fotoğrafçı olan Teresa Halbach’ı öldürme suçlamasıyla tutuklandı ve 2007’de mahk wasm edildi. Bu seri, aynı zamanda cinayette de suçlanan Avery’nin yeğeni Brendan Dassey’in tutuklanmasını, kovuşturulmasını ve mahk conm edilmesini de kapsamaktadır. sorgulama altındaki itirafına dayanarak.

Film, on yıl boyunca filme çekildi. Film yapımcıları çekimler sırasında New York City’den Wisconsin’e geri dönüyorlardı. Diziyi tanıtmak için Netflix, ilk bölümde YouTube’da ve Netflix’te aynı anda yayınlanmadı. Netflix, 2016 yılının Temmuz ayında, Dassey’in mahkumiyetinin ve gerçekleşen sayısız temyizin ardından ikinci bir sezonu filme çektiğini duyurdu. 10 bölüm ikinci sezon, 19 Ekim 2018’de yayınlanacak.

Bir seri olarak, seri HBO serisi The Jinx ve podcast Serial ile karşılaştırıldı. Bir Katil Yapmak yaygın bir şekilde görülüyordu ve hem Manitowoc İlçesinde, hem de olayların düzenlendiği ve ülke çapında önemli tartışmalar yarattı. Aralık 2015’te Beyaz Saray’a yapılan bir dilekçe, Avery’yi affetmek için 500.000’den fazla imza topladı. Beyaz Saray’ın açıklamasında “Cumhurbaşkanı devlet suçuyla suçlanamaz” dedi.

12 Ağustos 2016’da, aynı zamanda suçlu bulunan Avery’nin yeğeni Brendan Dassey, mahk bymiyetin, polis tarafından cinayeti itiraf etmek için anayasaya aykırı bir şekilde zorlandığı gerekçesiyle federal bir yargıç tarafından reddedilmişti ve bu, buradaki tek önemli kanıttı. onun dosyası. 14 Kasım 2016’da Federal Hakem William Duffin, Wisconsin savcılarının bir yargılama ile ilerlememesi halinde, Dassey’nin 90 gün içinde hapishaneden tahliye edilmesini emretti. 17 Kasım’da, Yedinci Devre için ABD Temyiz Mahkemesi, temyiz başvurusu yapılırken Dassey’in serbest bırakılmasını engelledi. 7. Devreden üç hakem heyeti, Yargıç Duffin’in Dassey’i serbest bırakma kararını onayladı ve devlet onu tekrar denemeyi seçmedikçe, Dassey’in serbest bırakılması gerektiğini söyledi. Aralık 2017’de, Amerika Birleşik Devletleri Temyiz Mahkemesi’nin yedi yargıcından oluşan bir heyet, polisin Dassey’in itirafını uygun bir şekilde elde ettiğine karar vererek, 4’üncü ve 3’üncü bölünmüş bir oylamada asıl mahk upmiyet kararını onaylama kararı aldı. Haziran 2018’de, ABD Yüksek Mahkemesi, Temyiz Mahkemesi’nin Dassey’in mahk conmiyetini yeniden yürürlüğe koyma kararını bozma yönündeki iddiaları reddetmeye yönelik bir hareketi reddetti.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Making a Murderer TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 22.2 GB per Sezon
  • Süre: 1-2. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Belgesel – Suç
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2015 –
  • IMDb: 8.6

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Making a Murderer 1080p 1-2. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.