Malcolm in the Middle

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Malcolm in the Middle 1-7. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Malcolm in the Middle 1-7. Sezon Torrent

Malcolm in the Middle 1-7. Sezon Torrent

 

 

film-konusu

 

 

Malcolm in the Middle, Fox Broadcasting Company için Linwood Boomer tarafından oluşturulan bir Amerikan televizyon sitcom’udur. Dizi ilk defa 9 Ocak 2000’de yayınlandı ve altı yıllık çalışmasını 14 Mayıs 2006’da, yedi mevsim ve 151 bölümden sonra tamamladı. Dizi kritik beğeni topladı ve Peabody Ödülü, yedi Emmy Ödülü, bir Grammy Ödülü ve yedi Altın Küre adaylığı kazandı.

Seri, işlevsel olmayan bir işçi sınıfı ailesini takip ediyor ve dahi, normal düzeyde test yapan normal bir çocuk olan Malcolm’un başrolü Frankie Muniz’i canlandırıyor. Zekasını severken, onlara “Krelboynes” diyen diğer öğrenciler tarafından alay edilen üstün yetenekli çocuklar için ders almak zorunda kalmayı umut ediyor. Jane Kaczmarek, Malcolm’un ezici, otoriter annesi Lois ve Bryan Cranston, olgunlaşmamış ancak sevecen babası Hal’i oynuyor. Christopher Kennedy Masterson, daha önceki bölümlerde askeri okulda olan ancak sonunda evlenip istikrarlı bir işe yerleştirilen eski bir asi olan en büyük kardeşi Francis’i oynuyor. Justin Berfield, Malcolm’ın, okulda onu savunurken bile evde işkence yapan zalim bir kabadayı olan ağabeyi abisi Reese. Zeki ve müzikal yetenekli, mahvetti çocukluğundan acı olan küçük kardeşi Dewey, Erik Per Sullivan tarafından canlandırıldı. Daha önceki bölümlerde şovun odağı Malcolm’dı, ancak seri ilerledikçe ailenin altı üyesini de keşfetmeye başladı. Beşinci bir oğul olan Jamie, 4. Sezon sonunda bebek olarak tanıtıldı.

Malcolm in the Middle, Fox Television Studios (Fox şirket kardeşi 20. Televizyon tarafından birleştirildi) ile birlikte Satin City ve Regency Television tarafından üretildi. Şov dünya çapında sendika oldu.

 

 • Dosya Boyutu: ~ 3.5 GB – Her Sezon

 

 • Süre: 1-7. Sezon Tüm Bölümler

 

 • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

 • Konu: Komedi – Aile

 

 • Kalite: 1080p

 

 • Yapım: 2000 – 2006

 

 • IMDb: 8.0

 

DIZI TRAILER

Malcolm in the Middle TRAILER

 

 

 

 • gorseller

 


 • İNDİRME LİNKLERİ

   

  Malcolm in the Middle 1-7 Sezon TORRENT İNDİR
   


  TR ALT YAZI DOSYASI
REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.