Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz Parker, Catherine Johnson ve Richard Curtis’in bir hikayesinden Ol Parker tarafından yazılan ve yönetilen bir 2018 müzik kutusu müzikal romantik komedi filmi. Bu, 2008 yapımı Mamma Mia! ‘Nın devamı niteliğinde olup, ABBA’nın müziğini kullanarak aynı adın müzikaline dayanmaktadır. Filmde, James James, Amanda Seyfried, Christine Baranski, Julie Walters, Pierce Brosnan, Andy García, Dominic Cooper, Colin Firth, Stellan Skarsgård, Jessica Keenan Wynn, Alexa Davies, Jeremy Irvine, Josh Dylan, Hugh Skinner gibi bir oyuncu kadrosu bulunuyor. , Cher ve Meryl Streep. Hem prequel hem de netice olarak, ilk filmin olaylarından sonra olay örgüsü belirlenir ve aynı zamanda 1979’a geri dönüşler içerir. Bu da Donna Sheridan’ın Kalokairi adasına gelişinin hikayesini ve kızı Sophie’nin üç olası babasıyla ilk görüşmelerini anlatır.

İlk filmin finansal başarısı nedeniyle, Universal Pictures uzun zamandır bir devam filmi ile ilgilendi. Film Mayıs 2017’de resmi olarak duyuruldu ve Parker’ın yazıp yönetmesi için işe koyuldu. Haziran 2017’de, orijinal oyuncuların çoğu, James’in Temmuz’daki Young Donna rolüne katılmalarıyla birlikte onların katılımını doğruladı. Çekimler Ağustos’tan Aralık 2017’ye Hırvatistan’da ve İngiltere, Surrey’deki Shepperton Stüdyolarında gerçekleştirildi. İngiliz ve Amerikan ortak girişimi olan bu film, Playtone, Littlestar Productions ve Legendary Entertainment tarafından ortak olarak üretildi.

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 16 Temmuz 2018’de Londra’daki Hammersmith Apollo’da prömiyeri yapıldı ve 20 Temmuz 2018’de Birleşik Krallık’ta ve Amerika Birleşik Devletleri’nde, selefinin yayın süresinin on yılı için hem standart hem de IMAX formatlarında yayınlandı. Film, dünya çapında 393 milyon doları aşan ve genel olarak olumlu eleştiriler alan, performansları ve müzikal sayıları öven eleştirmenlerle bir gişe başarısı oldu.

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB
  • Süre: 1 Saat 54 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Komedi – Müzikal – Romantik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 7.0

 

 

 

 

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
pasa34 Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
pasa34
Üye
pasa34

muhteşem bir torrent başarılı