Mary Poppins Returns

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Mary Poppins Returns TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Mary Poppins Returns torrent indir

Mary Poppins Returns torrent indir

 

 

 

film-konusu

 

 

Mary Poppins Returns, Rob Marshall’ın yönettiği, 2018 Amerikan müzikal fantazi filmi. David Magee’nin yazdığı senaryo ve Magee, Marshall ve John DeLuca’nın öyküsü. PL Travers tarafından yayınlanan Mary Poppins adlı kitap serisine dayanan film, 1964 filminin Mary Poppins’in devamı niteliğindedir ve Lin Manuel Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters, Dick Van Dyke ile birlikte Mary Poppins rolünde Emily Blunt’u canlandırmaktadır. Angela Lansbury, Colin Firth ve Meryl Streep rolleri desteklemekte. Orijinal filmin olaylarından yirmi dört yıl sonra, 1930’larda Londra’da çekilen film, Jane ve Michael Banks’ın eski dadısı olan Mary Poppins’i, bir aile trajedisinden bir yıl sonra geri dönen bir film izliyor.

Walt Disney Pictures filmi Eylül 2015’te açıkladı. Marshall o ay sonra işe alındı ​​ve Blunt ve Miranda Şubat 2016’da gösterime girdi. Asıl fotoğrafçılık Şubat-Temmuz 2017 arasında sürdü ve İngiltere’nin Surrey’deki Shepperton Stüdyolarında gerçekleşti. Mary Poppins Returns dünya prömiyerini 29 Kasım 2018’de Los Angeles’taki Dolby Tiyatrosu’nda gerçekleştirdi ve 19 Aralık 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde yayınlandı ve sinema tarihinin sinema tarihindeki en uzun filmlerden biri oldu. .

Film, dünya çapında 349 milyon dolar hasılat elde etti ve eleştirmenlerden genellikle olumlu eleştiriler aldı; oyunculuk (özellikle Künt), müzikal puan, müzikal sayılar, kostüm tasarımı, prodüksiyon değerleri, görseller ve nostalji hissini övdü. selefi. Hem Ulusal İnceleme Kurulu hem de Amerikan Film Enstitüsü tarafından 2018’in ilk on filminden biri seçildi ve 76. Altın Küre Ödülleri’nde (En İyi Film – Müzikal veya Komedi dahil) dördü de dahil olmak üzere birçok ödül adaylığı aldı. 24. Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde, 72. İngiliz Akademi Film Ödülleri’nde üç ve 25. Ekran Oyuncuları Guild Ödüllerinde Künt için SAG Ödülü adayı oldu. Ayrıca 91’inci Akademi Ödülleri’nde En İyi Orijinal Skor, En İyi Orijinal Şarkı (“Kayıp İşlerin Gittiği Yer”), En İyi Üretim Tasarımı ve En İyi Kostüm Tasarımı dallarında dört Akademi Ödülü adaylığı aldı.

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB

 

  • Süre: 2 Saat 10 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Komedi – Aile – Fantastik – Müzikal

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.0

 

FILM TRAILER

Mary Poppins Returns Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Mary Poppins Returns 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.