İskoçya Kraliçesi Mary – Mary Queen of Scots

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Mary Queen of Scots TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Mary Queen of Scots 1080p Torrent

Mary Queen of Scots 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

İskoç Kraliçesi Mary, Josie Rourke tarafından yönetilen ve John Guy’ın biyografisi İskoç Kraliçesi: Mary Stuart’ın Gerçek Hayatı üzerine kurulu Beau Willimon tarafından yazılmış 2018 tarihi bir drama filmi. Film, Saoirse Ronan’ı Mary, Scots Kraliçesi ve Margot Robbie’yi kuzeni Queen Elizabeth I olarak canlandırıyor ve iki ülke arasındaki 1569 ihtilafını kronikleştiriyor. Jack Lowden, Joe Alwyn, David Tennant ve Guy Pearce de destekleyici rol oynamaktadır.

15 Kasım 2018’de AFI Fest’in kapanış gecesinde dünya galasına giren Mary of Scott, 7 Aralık 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde ve 18 Ocak 2019’da Birleşik Krallık’ta serbest bırakıldı. Film övgüyle karışık eleştiriler aldı performanslar (özellikle Ronan ve Robbie) ve kostümler için, ancak senaryo ve çeşitli tarihi yanlışlıklar nedeniyle eleştirildi. Film, 72. İngiliz Akademi Film Ödülleri’nde üç, 91’inci Akademi Ödülleri’nde En İyi Kostüm Tasarımı ve En İyi Makyaj ve Saç Şekillendirme dalında iki ödül aldı. Robbie, performansı için sırasıyla SAG Ödülü ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında BAFTA Ödülü’ne aday gösterildi.

 

  • Dosya Boyutu: 2.0 GB

 

  • Süre: 2 Saat 04 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Biyografi – Drama – Tarihi

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 6.3

 

FILM TRAILER

Mary Queen of Scots Fragman

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Mary Queen of Scots 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.