Maymunlar Cehennemi: Savaş – BLURAY

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Maymunlar Cehennemi: Savaş 2017 TORRENT İNDİR

1080p BLURAY İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Maymunlar Cehennemi: Savaş, Matt Reeves’in yönettiği ve Mark Bomback ve Reeves tarafından yazılmış 2017 Amerikan bilim kurgu filmi. Maymunlar Gezegeni’nin Yükselişi (2011) ve Maymunlar Gezegeni’nin Şafağı’nın (2014) bir devamı, Maymunlar Cehennemi’nin üçüncü bölümü. Film Andy Serkis, Woody Harrelson ve Steve Zahn’ı canlandırıyor ve Caesar’ın liderliğindeki maymunlar ile Dünya’nın kontrolü için insanları bir araya getiriyor. Öncül gibi, onun öncül orijinal serisinde beşinci filme, Maymunlar Cehennemi: Savaş için birkaç benzerlik paylaşır, ama bu doğrudan bir remake değildir.

Ana fotoğrafçılık, 14 Ekim 2015’te Vancouver, British Columbia, Kanada’da başladı. Maymunlar Cehennemi: Savaş 10 Temmuz 2017’de New York’ta prömiyeri yapıldı ve 20 Temmuz’da Fox, 14 Temmuz 2017’de Amerika Birleşik Devletleri’nde tiyatral bir şekilde yayınlandı. Film, 490 milyon doların üzerinde hasılat yaptı ve eleştirmenlerin övgüsünü aldı, birçok yorumcular performansları (özellikle Serkis’in), görsel efektlerini, hikayesini, yönünü ve müzikal puanını vurguladı. Film, 71. İngiliz Akademisi Film Ödülleri’nde En İyi Özel Görsel Efektlere aday gösterildi ve [6], aynı zamanda 90. Akademi Ödüllerinde En İyi Görsel Efektlere aday gösterildi. Ayrıca Reeves En İyi Yönetmen ve Serkis için En İyi Erkek Oyuncu olmak üzere dört Satürn Ödülü’ne aday gösterildi.

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.8 GB
  • Süre: 2 Saat 20 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Bilim Kurgu – Gerilim
  • Kalite: 1080p – BLURAY
  • IMDb: 7.5

 

 

 

 

Maymunlar Cehennemi: Savaş 2017 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


5
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Foot-long Fry Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Toots
Üye
Toots

Bu sitenin film paylaşımları çok iyi

Halfling
Üye
Halfling

Film çok güzel 😁

Zero Charisma
Üye
Zero Charisma

😀 😀 😀

C-Dawg
Üye
C-Dawg

😎😎

Foot-long Fry
Üye
Foot-long Fry

heisenberg adamsın 😹