Mekanik – The Mechanic

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Mekanik – The Mechanic TORRENT İNDİR

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Mekanik - The Mechanic Torrent İndir Türkçe Dublaj

Mekanik – The Mechanic Torrent İndir Türkçe ALT YAZILI

 

film-konusu

 

Arthur Bishop (Jason Statham) bir ‘mekanik‘ – hedefleri temiz bir şekilde ortadan kaldırmak için sıkı bir kod ve benzersiz bir yetenekle elit bir suikastçı. Profesyonel mükemmellik ve toplam ayrılma gerektiren bir iştir ve Bishop işin en iyisidir. Ancak akıl hocası ve yakın arkadaşı Harry (Donald Sutherland) öldürüldüğünde, Piskopos bir şeydir ama ayrılır. Bir sonraki görevi kendinden empoze – o sorumlu ölüleri istiyor. Harry’nin oğlu Steve (Ben Foster) ona aynı intikam amaçlı ve Piskoposun ticaretini öğrenmeye kararlılıkla yaklaştığında misyonu karmaşıklaşır. Piskopos her zaman yalnız hareket etti ama Harry’nin oğluna sırtını dönemez.

Usta bir isabetli adam, dürtüsel bir öğrenciyi dünyasının derinlerine götürür ve ölümcül bir ortaklık doğar. Ancak, nihai izlerinin peşindeyken, yüzeye tehdit eden aldatmacalar ve sorunları düzeltmek için işe alınanlar sorun haline geliyorlar.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Mekanik – The Mechanic Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 700 MB
  • Süre: 1 Saat 33 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Gerilim – Drama
  • Kalite: 720P – DVDrip

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Mekanik – The Mechanic Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.