Microsoft Office 2018 MacOsX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Microsoft Office 2018 MacOsX

 Full Torrent İndir

FULL MAC İÇİN OFFICE PROGRAMI TORRENT İNDİR

 

 

 

Microsoft Office, Microsoft tarafından geliştirilen bir istemci yazılımı, sunucu yazılımı ve hizmet ailesidir. İlk olarak 1 Ağustos 1988’de Las Vegas’taki COMDEX’te Bill Gates tarafından açıklandı. Başlangıçta, bir ofis paketi (birlikte verilen üretkenlik uygulamaları kümesi) için bir pazarlama terimi olan Office’in ilk sürümü Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint içeriyordu. Yıllar geçtikçe, Office uygulamaları ortak bir yazım denetleyicisi, OLE veri entegrasyonu ve Uygulamalar için Visual Basic komut dosyası dili gibi paylaşılan özelliklerle büyük ölçüde yakınlaştı. Microsoft ayrıca, Office’i Office İş Uygulamaları markası altında iş kolu yazılımı için bir geliştirme platformu olarak konumlandırmaktadır. 10 Temmuz 2012’de Softpedia, Office’in dünya genelinde bir milyardan fazla insan tarafından kullanıldığını bildirdi.

Office, farklı son kullanıcılara ve bilgi işlem ortamlarına yönelik çeşitli sürümlerde üretilmektedir. Orijinal ve en çok kullanılan sürüm, Windows ve macOS işletim sistemlerini çalıştıran bilgisayarlar için kullanılabilen masaüstü sürümüdür. Office Online, bir web tarayıcısında çalışan yazılımın bir sürümüdür, Microsoft da Android ve iOS için Office uygulamalarını korur.

Office 2013’ten bu yana, Microsoft, Office 365’i Microsoft Office’i edinmenin temel aracı olarak tanıtmıştır: bir abonelik iş modelinde yazılımın ve diğer hizmetlerin kullanılmasına izin verir ve kullanıcılar da dahil olmak üzere abonelik boyunca yazılım için ücretsiz özellik güncellemeleri alır. geleneksel lisans koşulları altında satılan Office’in “şirket içi” sürümlerinde bulunması gerekmeyen yeni özellikler ve bulut bilgi işlem entegrasyonu. 2017 yılında, Office 365’ten elde edilen gelir geleneksel lisans satışlarını üstlendi.

Mevcut şirket içi, Office’in masaüstü sürümü 24 Eylül 2018’de yayımlanan Office 2019’dur.

 

  • Program adı: Microsoft Office 2018
  • Sürüm: MacOsX.14.11.5.VL
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: İngilizce
  • Boyut: 0.3 GB

 

Microsoft Office 2018 MacOsX TORRENT indir

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Microsoft Office 2018 MacOsX TORRENT İNDİR

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
nextsurv Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
UCantBeatIt
Üye
UCantBeatIt

tebrik ederim ustam 👌🏻

Switch
Üye
Switch

🤬🤬🤬

nextsurv
Üye
nextsurv

süper hızlı