Mine Games – Ölüm Madeni

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Mine Games – Ölüm Madeni TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

Yakındaki bir gazetenin “ormanda ölü bulunan tanımlanamayan bir kızı” ilan ettiği bir benzin istasyonuna bir minibüs gelir. Minibüs, yedi arkadaş grubuna (Michael, Lyla, TJ, Claire, Lex, Rose ve Guy) aitti. Araba süren Michael, karanlıkta kaybolur ve yollarda sallanan figürlerden kaçınmak için döner. Kamyonet çöküyor ve bu da onları yürüyerek dolaşmaya zorluyor. Rose’un orada “TJ, Lex, Claire” yazmasını bekledikleri yazılı bir not bulduğu, mobilyalı bir kabine varıyorlar, bu yüzden evin bu olduğunu varsayıyorlar.

Grup rahat uyuyan kabinde, erkenden uyuyan ve kabus görüyor Michael dışında. Ertesi sabah, TJ yakındaki terkedilmiş bir madeni keşfeder ve içindeki grubu keşfetmeye götürür. TJ ve Guy, şaka olarak, kısaca Michael’ı kapalı bir hücrenin içine kilitler ve bu da paniklemesine neden olur. Bir psişik olan Rose, madeni rahatsız ediyor ve bir noktada birisinin bacağını aldığını hissediyor, ancak arkadaşlarından biri olmasa da.

Michael ve kız arkadaşı Lyla, Michael’ın anti-psikotik ilacını toplamak ve minibüsün kullanılamaz olduğunu doğrulamak için minibüse geri döndü. Kamyonetin çamurluğunda kan buluyorlar ve önceki gece bir hayvana çarptıklarını varsayıyorlar. Evine döndükten sonra, grup toplu olarak ev sahiplerini beklemek için bir gün daha kalmayı kabul eder. Rose, gün boyunca çeşitli ölüm ve yaralanma evrelerinde arkadaşlarına uyuyor ve hayal ediyor.

Madenleri tekrar araştırırken, TJ ve Lex, kendileriyle ve Guy’larıyla aynı görünen üç ceset keşfettiler. Diğerlerini bilgilendirirler ve grup gönülsüzce doğaüstü bir şey meydana geldiğini kabul eder. TJ ve Lex, cevapları bulmak için madene geri döner ve bir hücrenin içine kilitlenmiş travmatize bir Claire bulur; Michael’ın yaptığını iddia ediyor. TJ ve Lex, “onların” Claire’in hala evde olduğunu, Claire’in sonradan destekleyeceği bir karar olduğunu bilerek onu kurtarmayı reddediyorlar. Lyla’nın protestolarına rağmen diğerleri, Michael’ın korunmaları için bir gecede kilitlenmesi gerekip gerekmediğini tartışıyor. Kaderini pasif olarak kabul etmesiyle sinirlenmeyen, onu maden hücrelerinden birinin içine koydular.

 

  • Dosya Boyutu: 1.0 GB

 

  • Süre: 1 Saat 32 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Gerilim

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 5.4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mine Games – Ölüm Madeni 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
  Takip  
Bildir