Modern Family

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Modern Family 1-10. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Modern Family Sezon 1-10 1080p Torrent indir

Modern Family Sezon 1-10 1080p Torrent indir

 

film-konusu

 

Modern Family, Los Angeles banliyösünde yaşayan Jay Pritchett ve ailesinin hayatlarını izleyen 23 Eylül 2009’da ABC’de prömiyeri yapılan bir Amerikan televizyonu mizahi aile sitcomu. Pritchett’in ailesi ikinci karısını, oğullarını ve üvey oğlunu, iki yetişkin çocuğunu, eşlerini ve çocuklarını içerir.

Christopher Lloyd ve Steven Levitan, dizilerini kendi “modern aileleri” nin hikayelerini paylaşırken tasarladılar. Modern Aile bir grup kadrosu kullanır. Dizi, doğrudan kameraya konuşan karakterlerle birlikte, mizanpaj tarzında sunulur.

Seri, 10 Eylül 2017’de, 10 Eylül 2017’de, 26 Eylül 2018’de prömiyeri için yenilendi. Ortak yapımcılar Levitan ve Lloyd, onuncu sezonun, bir spinoff görüşmesiyle dizi finali olarak planlandığını belirttiler.

Modern Family, ilk birkaç mevsim boyunca eleştirmenler tarafından alkışlandı, ancak seri ilerledikçe alım daha karışık hale geldi. Gösteri, ilk beş yılındaki Üstün Komedi Dizisi için Emmy Ödülü ve dört kez, Komedi Dizisi’nde Üstün Destekleyici Oyuncu için Emmy Ödülü, iki kez Eric Stonestreet ve Ty Burrell’in yanı sıra Üstün Destekleyici Kadın Oyuncu için bir ödül kazandı. Julie Bowen için iki kez Komedi Serisi. Şimdiye kadar 75 adaydan toplam 22 Emmy ödülü kazandı. Aynı zamanda 2011’de En İyi Televizyon Dizisi – Müzikal veya Komedi Altın Küre Ödülü’nü kazandı. 10 yıldır yayında olan ABC, şu anda ABC’nin en uzun soluklu komedi dizisi.

Seriye yönelik yayın sendikasyon hakları ABD Ağı’na, Fox Televizyon İstasyonları istasyonlarına ve 2013 sonbaharında bir düşüş için diğer pazarlardaki diğer yerel istasyonlara satıldı. Dizinin başarısı, 2012 için onuncu en yüksek gelir getiren bir gösteri olmasına ve 2.13 milyon dolarlık bir bölüm kazanmasına neden oldu.

 

 

DIZI TRAILER

Modern Family TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 5.0 GB per Season
  • Süre: 1-10. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Komedi – Romantik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2009 –
  • IMDb: 8.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Modern Family 1080p 1-10 Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.