Monster Prom

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Monster Prom

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Balodan sadece 3 hafta önce ayrıldın ve henüz bir randevun yok … ve sen bir yaratıksın. Her durumda, bu iyi çünkü orta okulda her bir kişi de bu var! Bunlar, Monster Prom’ın evrenine, bire-dörtlü, odaklanmış bir arkadaşlık escort serisinin içine düştükleri cesaret verici taşlar: Bunlar, onun içinde olduğunu hiç bilmiyordun!

Kendi deneyiminizi seçin ve başka bir kişinin yapmadan önce olağanüstü yaratığınızın kalbine olan mesafeyi alın, ayrıntılarınıza karar vermek için kimlik testleri yapın, sevgilinizi cezbetmek ve kendinizle veya kendinizle ilgili kendiniz hakkında daha fazla şey keşfetmek için çok çeşitli zeki ve gülünç koşullara girin.

Daha iyi ödüller kazanmak için yeteneklerinizi oynayın, en sevdiğiniz rascalın sevgisinde şansınızı kaldıran şeyleri bulup açın ve lise öğrencisinin iyiliği için dersi tamamlayın: sadece baloya gitmeyin.

Üç arkadaşınıza kadar çıkın ya da başka kimseler olmadan oynayın, keyifli işçiliği, akıllıca söylemi takdir edin ve Monster Prom’ın acımasız ve acımasız evreninin bitimine doğru sadece iki tane kararın ışığında, sert kararlara yer vermek için kurun. bireylerin çeşitleri: sevgililer ve başarısızlıklar. Bir yaratık olmak zordur, ancak balo için bir tarih almak çok daha zordur!

 

Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 320 MB
Crack: CODEX
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

 

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Entegre
  • DirectX:  9
  • Boş Alan: 1 GB

 

 

 

 

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Dropkick Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Bugsy
Üye
Bugsy

ustam paylaştığınız torrentlerin neredeyse tamamı hakikatten bildiğimin en güzeli tebrikler

Sherm
Üye
Sherm

Seed yapmayı unutmayın 😁

Dropkick
Üye
Dropkick

Biraderim herkes çok beğenmiş