Mortal Engines

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Mortal Engines TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Mortal Engines 1080p Torrent

Mortal Engines 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

Mortal Engines, Christian Rivers tarafından yönetilen ve Philip Reeve’nin aynı ismin romanını temel alan ve Hugo Weaving, Hera Hilmar, Robert Sheehan’ın başrolünü oynadığı Fran Walsh, Philippa Boyens ve Peter Jackson’ın senaryosunda, 2018 kıyamet sonrası bir macera filmi. , Jihae, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide ve Stephen Lang. Bir Amerikan-Yeni Zelanda ortak yapımı olan film, bütün şehirlerin tekerleklere monte edilip motorize edildiği ve birbirlerini avladıkları kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor.

Jackson, 2009 yılında kitabın haklarını satın aldı, ancak film, 2016 yılında resmen duyurulmadan önce birkaç yıl sürdü. Jackson, Jackson King Kong’taki çalışması için En İyi Görsel Efektler Akademisi Ödülü’nü kazanan Rivers’ı yönetti. Projeyle birlikte, Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit film dizisinden prodüksiyon ekiplerinin bazı üyelerini de getirdi. Çekimler Nisan-Temmuz 2017 arasında Yeni Zelanda’da yapıldı.

Mortal Engines, dünya prömiyerini 27 Kasım 2018’de Londra’da yaptı, 6 Aralık 2018’de Avustralya ve Yeni Zelanda’da ve 14 Aralık 2018’de ABD’de tiyatroda gösterime girdi. görsel efektler ve en çok yönü eleştiren skor, senaryo ve “kişilik yetersizliği”. Bir gişe bombasıydı ve dünya çapında en az 100 milyon dolar olan bir üretim bütçesine karşı 83 milyon dolar kazanırken, stüdyo için 150 milyon dolar olduğu tahmin edildi.

 

 

FILM TRAILER

Mortal Engines Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.0 GB

 

  • Süre: 1 Saat 50 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Aksiyon – Korku – Gizem – Bilim Kurgu – Macera – Savaş

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.1

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Mortal Engines 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.