Mr. Robot

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Mr. Robot 1 – 3. Sezon Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Mr. Robot Sezon Torrent İndir 1080p

Mr. Robot Sezon Torrent İndir 1080p

 

film-konusu

 

Mr. Robot, Sam Esmail tarafından yaratılan bir Amerikan dram gerilim televizyon dizisidir. Rami Malek’i sosyal kaygı bozukluğu ve klinik depresyona sahip siber güvenlik mühendisi ve hacker olan Elliot Alderson rolünde topladı. Elliot, Hıristiyan Slater’in oynadığı “Mr. Robot” olarak bilinen ayaklanmacı bir anarşist tarafından “fsociety” olarak adlandırılan bir grup hacktivist grubuna katılmaya çağırılıyor. Grup, dünyadaki en büyük şirket olan E Corp’un finansal verilerini şifreleyerek tüm borç kayıtlarını yok etmeyi hedefliyor.

Pilot, 27 Mayıs 2015’te birden fazla çevrimiçi ve video talep üzerine hizmete başlamıştır. İlk sezon, 24 Haziran 2015’te ABD Ağı ve 13 Temmuz 2016’da ikinci kez gerçekleştirilmiştir. 10 bölümün üçüncü sezonu, 11 Ekim’de başlamıştır. 2017. Aralık 2017’de, Mr. Robot dördüncü sezon için yenilendi. 2018 yılının Ağustos ayında, dördüncü sezonun 2019’da havaya uçurulduğu ve 12 bölümden oluştuğu kesinleşti.

Mr. Robot kritik beğeni topladı ve En İyi Televizyon Drama Serisi Altın Küre de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı ve ödül kazandı ve bir Peabody Ödülü ile tanındı. 2016’da, dizi, Drama Serisinde Üstün Başarı Ödülü kazanan Malek ile Üstün Drama Serisi de dahil olmak üzere altı Emmy adayı aldı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Mr. Robot TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 5.0 GB per Sezon
  • Süre: 1 – 3. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Suç – Drama – Gerilim
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 8.8

 

gorseller

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Mr. Robot 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

Mr. Robot 2. Sezon TORRENT İNDİR
 

Mr. Robot 3. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.