NBA 2K18 REPACK TORRENT İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
NBA 2K18

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

NBA 2K18 REPACK TORRENT İNDİR

NBA 2K18 REPACK TORRENT İNDİR

NBA 2K18, Visual Concepts tarafından oluşturulan ve 2K Sports tarafından dağıtılan bir b-top reenactment bilgisayar oyunudur. NBA 2K serinin on dokuzuncu bölümü ve NBA 2K17’nin devamı. Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 için Eylül 2017’de lanse edildi. Boston Celtics’in Kyrie Irving’i, alışılmışın alışılmış versiyonu için kapak rakibi olarak doldu, Shaquille O’Neal istisnai sürümler için kapak yarışmacısı ve Toronto Raptors’un DeMar DeRozan’ı Kanada’daki oyun için bir kapak yarışmacısı. Cleveland Cavaliers’den bir kişi kapak için seçildiğinde, Irving oyunun dağıtılmasından önce Boston Celtics’le değiştirildi. Böylece, ilk örtü yakınındaki bir Celtics üniforması içinde Irving’i gösteren bir başka kapak ortaya çıkarıldı.

NBA 2K18, düzenlemedeki geçmiş rekreasyonlara benzer şekilde, basketbol oyununa bağlıdır; Daha da önemlisi, Ulusal Basketbol Birliği’nin (NBA) deneyimini taklit eder. MyGM ve MyLeague modlarını denetleyen grup, ilerlemenin ortasında etkileyici bir vurgulama yapan grup ve MyCareer’ın oynadığı ve oyuncuların kendi oyuncularının mesleğini yaptığı ve oynadığı birkaç oyun modu mevcuttur. Oyun içinde 49 ezgiden oluşan yetkili bir müziği içerir.

 

 

Tür: SPOR
Platform: PC
Boyut: 39.2 GB
Crack: CODEX
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

NBA 2K18 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

NBA 2K18 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: GT 450
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 70 GB

 

 

… NOT …

REPACK VERSİYONDUR.

ORİJİNAL NBA 2K18 ‘DEN İÇERİK OLARAK FARKI YOKTUR.

EXTRA SIKIŞTIRMA UYGULANARAK

BOYUT 56 GB’DAN 39 GB’A DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

 
full tek link indirme bağlantısı
 

 

 

 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.