NBA 2K19 – CODEX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
NBA 2K19

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

NBA 2K19 TORRENT İNDİR CODEX

NBA 2K19 TORRENT İNDİR CODEX

 

oyun-konusu

 

NBA 2K, sınıfının en iyi grafiklerinden ve oynanış oyunlarından en iyi oyun dünyasına ve sürükleyici bir açık dünya “Komşuluk” a kadar, hangi spor oyununun ne olabileceğini 20 yıl boyunca kutluyor. NBA 2K19, oyuna bir adım daha yaklaştığından sınırlarını zorlamaya devam ediyor. yaşam basketbol heyecanı ve kültürü.

TAKEOVER İLE KONTROL

MyPLAYER’ın tam basketbol potansiyelini yeni Devreye Alma özelliği ile kullanın. Mahkemede daha önce hiç görülmemiş özel hareketler ve yetenekler açın ya da Takım Devrimi’ni etkinleştirin ve tam kadronuzun gücünü serbest bırakın.

Kuzeybatıyı çalıştır

Güncellenen Semtte tek bir günü kaçırmak istemezsiniz. Mahkemede, Alt Zırhlı Kafeslerde ve bloktaki canlı etkinlikler sırasında kendinize bir isim verin. Gece geçişlerine yeni bir günle birlikte şafağa kadar topu toplayın, Jordan Rec Center’da yürüyün ya da eski Crew’u 3 streetball aksiyonunda heyecanlandırmak için tekrar bir araya getirin.

Benim takımım

İlk MyPLAYER kartınızı oluşturun ve LeBron, Kobe ve koleksiyonunuzun geri kalanını çeşitli rekabetçi modlarda toplayın. Yeni Sınırsız modu tanıtarak, kısıtlama olmaksızın güvertenizden herhangi bir beş kart seçmenizi ve diğer oyunculara çevrimiçi olarak savaşmanızı sağlar.

Kariyerim

Mahalle efsanesinden küresel olguya. Orijinal kariyer hikayesi modu, Çin’den G Lig’e ve nihayetinde NBA’ye yolculuğunuzu gösteren yepyeni, etkileyici bir anlatı ile geri dönüyor. Popülerliğinize bağlı bir all-cast kadrosu, ciroları ve sert ağaçlara hakim olmanızı sağlayan yeni takım kimyası elemanları

 

Tür:   Spor – Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 61.6 GB
Crack:  CODEX
Tarih: Eylül 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

NBA 2K19 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

NBA 2K19 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit, Windows 8.1 64 bit veya Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel® Core ™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD FX-4100 @ 3.60 GHz veya daha iyisi
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / AMD Radeon ™ HD 7770 1GB veya daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 80 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0x uyumlu Çift Analog Oyun Kumandası: Önerilen

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

NBA 2K19 – CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.