Need for Speed Payback REPACK

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Need for Speed Payback REPACK Full Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

 

Need for Speed Payback CPY CRACK FULL TORRENT İNDİR

Need for Speed Payback CPY CRACK REPACK  TORRENT İNDİR

 

 

Dünyanın en iyi bilgisayar oyunu düzenlemelerinden biri olan Need for Speed ​​, yeni sürüş aktivitesi Need for Speed ​​Payback ile bomba gibi bir dönüşü etkiliyor.

Fortune Vadisi’nin yeraltı dünyasında, yıkıcı grubunuz şehirdeki kumar kulüpleri ile yeniden bir araya geliyor, suçluları ve polisleri yöneten Kasa’yı devirmek için misilleme cezası alıyor. Bu dejenere kart köpekbalığı cenneti olarak vagonlar yüksek oynanmakta ve Nakit sürekli olarak kazanılmaktadır. Racer Tyler, Showman Mac ve Squadron Jess’in evrenine atla, test ve ayırt edici olayları kontrol etmek için direksiyon sallayın. Vadideki karaborsa’yı kazanmak ve Kasa’yı devirmek için son yarışa katılmak için, sürücülerden her birinin yarışlara katılmaları, görevleri tamamlamaları ve test etmeleri gerekiyor.

Yaptığınız her şeyin otomatik olarak odak noktasıdasın. Daha fazla topraklı yürütme ve görsel değişikliklerle, başka hiçbir zaman olmadığı için benzersiz cihazlar planlayın. O, inanılmaz polis çatışmasının gerçekte dışına çıkmasa da, otomobinizin kırılma noktaları da var. Ölüm yolu kapalı veya ölüm yolu açık; gulches, çöller, dağlar ve şehir arasında yarış. Ödüllerinizi kazanacak olan her fırsatta, yarışta ve misyonlarda ek eğlence parası ve artırım bahisleri saklayın. Açıkçası herşeyi kaybedebilirsin. Yoldaşlarınızla birlikte çalışın ve ilk olarak potansiyel müşterileriniz için autolog’un önerisiyle. Çetele, sizin gibi benzer yetenek düzeyine sahip farklı oyuncuları gösterecektir, bu sayede gezegende ne tür sıralamalarınız olduğunu görebilirsiniz.

Tür: Yarış, Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 15.4 GB with REPACK
Crack: CPY
Tarih: MART 2018
Dil: İngilizce

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Payback repack Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 750 Ti
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 30 GB

 

 

ÖNEMLİ NOT

Need for Speed Payback oyununun RePack versiyonudur. Yani extra sıkıştırma uygulanarak dosya boyutu 28 GB ‘dan 15 GB’ a indirilmiştir. ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR. İNDİRMESİ KISA SÜRER RePack olduğundan KURMASI BİRAZ DAHA UZUN SÜRER.

RePack olmadan indirmek için tıklayın.

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

 

 

 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.