No Mans Sky NEXT

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
No Mans Sky NEXT

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

No Mans Sky NEXT SON GÜNCELLEME TORRENT İNDİR

No Mans Sky NEXT SON GÜNCELLEME TORRENT İNDİR

Klasik bilim-kurgudan duyduğumuz kurumsal ve yaratıcı enerjiden ilham alan No Man’s Sky, olağanüstü gezegenler, yaşam formları ve sürekli risk ve faaliyetlerle dolu bir araştırmayı kozmik bir sistemle sizlere sunuyor.

No Man’s Sky’da her bir yıldız, uzak bir güneşin ışığıdır, her biri yaşamla dolu gezegenler aracılığıyla çevrilir ve bunlardan herhangi birine gidebilirsiniz. Derin uzaydan düzlemsel yüzeylere, istifleme ekranları ve sınırsız olarak sorunsuzca uçun. Bu uçsuz bucaksız üretilen evrende, farklı oyuncuların daha önce görmediği yerleri ve yaratıkları keşfedeceksiniz – ve belki bir daha asla.

Destansı bir yolculuğa çıkın

Dünyanın odak noktasında, sizi kozmosun gerçek fikrini almak için ona doğru bir maceraya götüren dayanılmaz bir nabız yatıyor. Ancak, düşman yaratıklara ve vahşi korsanlara karşı, ölümün bir bedeli olduğunu ve hayatta kalmanın geminizi, silahınızı ve kıyafetinizi nasıl yeniden tasarladığınıza göre yapacağınız seçimlere ineceğini anlayacaksınız.

 

Tür:  Aksiyon – Macera
Platform: PC
Boyut: 9.2 GB 
Crack:  CODEX
Tarih: Temmuz 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

No Mans Sky NEXT TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

No Mans Sky NEXT Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 480
  • Direct X: 11
  • Boş Alan: 10 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.