Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili 1080p İndir

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili 1080p İndir

 

 

film-konusu

 

Hotel Transilvanya 3: Yaz Tatili (Hotel Transilvanya 3: A Monster Vacation olarak bilinen), Sony Pictures Animation tarafından üretilen ve Sony Pictures Releasing tarafından dağıtılan 2018 Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu komedi filmi. Hotel Transylvania imtiyazındaki üçüncü taksit, Genndy Tartakovsky tarafından yönetilmekte ve Tartakovsky ve Michael McCullers tarafından yazılmakta ve Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, David Spade, Steve Buscemi, Keegan-Michael Key, Molly Shannon Fran Drescher ve Mel Brooks rollerini reddettikleri gibi, Kathryn Hahn ve Jim Gaffigan da dahil olmak üzere oyunculara yeni eklemeler yaptılar. Dracula filmde Ericka Van Helsing adında bir gemi kaptanı ile birlikte, ailesinde ve arkadaşlarıyla birlikte bir tatile çıkarken, Mavis, Ericka’nın aslında Drakula’nın arketecisi İbrahim Van Helsing’in büyük torunu olduğunu keşfeder.

Hotel Transilvanya 3: Yaz Tatili, 13 Haziran 2018’de Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali’nde prömiyeri yapıldı ve 13 Temmuz 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde tiyatral olarak yayınlandı. Selefleri gibi, film eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ancak bir gişe hasılatı oldu başarı, 80 milyon dolarlık bir bütçeye karşı, dünya çapında 507 milyonun üzerinde hasılat.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 37 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Animasyon – Macera – Komedi
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 6.3

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.