Outlander

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Outlander 1-3. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Outlander 1080P Torrent İndir

Outlander 1080P Torrent İndir

 

film-konusu

 

Firefly, Mutant Enemy Productions etiketiyle yazar ve yönetmen Joss Whedon tarafından yaratılan, 2002-2003 yılları arasında koşulan, Amerikalı bir Batı dizisi televizyon dizisidir. Whedon, Tim Minear ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yaptı. Seri, 2517 yılında, insanların yeni bir yıldız sistemine gelmesinden sonra ve Serenity’nin bir “Ateşböceği sınıfı” uzay gemisi olan renegade mürettebatının serüvenini takip ediyor. Topluluk kadrosu, Serenity’de yaşayan dokuz karakteri canlandırıyor. Ne zaman ki gösteriyi “dokuz kişinin mekânın karanlığına bakıp dokuz farklı şeyi görmesi” şeklinde gösterdi.

Gösteri, bir kısmı iç savaşın kaybeden tarafında savaşan ve yıldız sisteminin öncü kültürünün bir parçası olarak toplumun saçakları üzerinde yaşayan bir grup insanın yaşamlarını araştırıyor. Bu gelecede, ayakta kalan iki süper güç, Amerika ve Çin, İttifak denilen merkezi federal hükümeti oluşturmak için iki kültürün birleşmesine neden oldu. Whedon’un vizyonuna göre, “gelecekte hiçbir şey değişmeyecek: teknoloji ilerleyecektir, ancak bugün hala aynı politik, ahlaki ve etik sorunlara sahip olacağız”.

Outlander, aynı adı taşıyan Diana Gabaldon’un tarihsel zaman yolculuğu kitabı serisine dayanan bir televizyon dizisidir. Ronald D. Moore tarafından geliştirildi ve Sony Pictures Television ve Starz için Sol Bank Pictures’ın yapımcılığını üstlendi. Gösteri, 9 Ağustos 2014’te düzenlendi. 1945’te evine döndüğü, II. Dünya Savaşı hemşiresi Claire Randall olarak Caitriona Balfe’yi canlandırdı. 1743 İskoçya’sı, o sırada Highland savaşçısı Jamie Fraser (Sam Heughan) ile karşılaşır ve Jacobite yükselişine gömülür.

Amber’de Dragonfly’e dayanan 13 bölümün ikinci sezonu 9 nisan 2016’da yapıldı. 1 Haziran’da Starz üçüncü ve dördüncü sezonun üçüncü ve dördüncü sezonlarını, Voyager ve Sonbahar Davullarını uyarlayan üçüncü ve dördüncü sezon için dizisini yeniledi. 13 bölümün üçüncü sezonu 10 Eylül 2017’de düzenlendi ve 10 Aralık 2017’de sona erdi. 13 bölüm dördüncü sezonun 4 Kasım 2018’de gösterime girmesi planlanıyor ve Starz beşinci ve altıncı sezon için seriyi yeniledi.

 

 

DIZI TRAILER

Outlander TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 10.0 GB per Season
  • Süre: 1-3. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Fantastik – Romantik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2014 –
  • IMDb: 8.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Outlander 1080p 1-3. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.