NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Best Fiends Hileli MOD APK İndir

Best Fiends Hileli MOD

Android APK İndir v 5.5.0

 

Best Fiends Hileli MOD Android APK İndir v 5.5.0
Best Fiends Hileli MOD Android APK İndir v 5.5.0

 

Best Fiends 5.5.0 para hileli mod APK,

Şu anda bu en iyi oyunu ÜCRETSİZ baffle girişiminde oynayan 80.000.000’den fazla kişiye katılın! Minutia’nın evrenine girin ve sevimli karakterler toplayın, onları hizalayın ve Slugs’ı ezin! 2.000’den fazla seviye ile, canavarca eğlenmenin uzun bir zamanını takdir edin!

ÖYKÜ:

Minutia’nın küçük hayvanları, meteorın Mount Boom’a çarptığı noktaya kadar orada yaşadı, ve onunla orada yaşayan Slugs’u çok sayıda açgözlü, yeşillik böcek olarak değiştiren garip bir güç taşıdı.

Şimdilik, Slugs dünya üzerinde kontrolü elinde tutuyor, Minutia’dan geçiyor ve her şeye dokunduğunda bulaşıyor!

Olabildiği gibi, azizlerin bir aşırılık grubu geri savaşıyor! Sümüklü böceklerin Minutia’nın büyük çoğunluğunu yitirmesiyle baş başa kalan bu imkansız şampiyonlar, Mount Boom bulmacasını aydınlatmak ve Sülük ilerlemesini geri kazanmak için destansı bir görevde.

Mount Boom’a şans vermek için, best FIENDS!

 

  • Uygulama adı: Best Fiends
  • Sürüm: 5.5.0
  • Hile Türü: Para hileli mod içerir.
  • Dil: İngilizce / Other
  • Boyut: 96.3 MB

 

 

TRAILER
BEST FIENDS 5.5.0  TRAILER

 

 

İNDİRME LİNKLERİ