12225 Üyeye Sahibiz !  Giriş Yap     Üye Ol
METHBOX.COM'a üye olarak reklamları kapatın ve torrent indirme hızınızı x2 arttırın!
Üye olmak için BURAYA tıklayın. Üye girişi yapmak için BURAYA tıklayın.
Earthfall Invasion – CODEX

Earthfall Invasion

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Earthfall Invasion CODEX Torrent indir
Earthfall Invasion CODEX Torrent indir

 

oyun-konusu

 

Dünya, dünya dışı bir istilaya düştüğünde, insanlık nesli tükenmekte olan bir tür haline gelir. Earthfall Invasion – CODEX, oyuncuları acımasız uzaylı dronları ve onların esrarengiz ustalarından oluşan orduların hayatta kalmasına meydan okuyan dört kişilik bir kooperatif atıcıdır.

Pasifik Kuzeybatı’yı arkadaşlarıyla ya da AI takım arkadaşlarıyla istila dünya dışı bir güce karşı çaresiz bir gerilla savaşında geçirin. Sürekli değişen kalabalığa karşı savaşın ve insanlığın kalanını saklayın.

Fütüristik silahlardan yararlanın, konuşlandırılan barikatları ateş veya elektrikle yükseltin, kontrol edilen taretleri ve 15 seviyeli hikaye odaklı kooperatif oyununu kullanarak savaşın.

Hardcore Co-op – Bırakın, bırakın ve zamanımızın en büyük co-op oyunlarından esinlenen klasik dört oyunculu kooperatif silah oyununa katılın.

Yukardan Ölüm – Her oyun seansını gergin, heyecan verici, taze ve tamamen ölümcül yapan bir prosedür olarak yaratılmış uzaylı tehdidi olan, korkuyla savaşın.

İyi Silahlı Müttefikler – Gelişmiş silahlar, yapılandırılabilir savunmalar ve yazdırılabilir silahlar kullanarak uzaylı istilasına karşı savaşın.

Dünya bittiğinde, kavga başlıyor!

 

Tür:   Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 10.6 GB
Crack:  CODEX
Tarih: KASIM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER
Earthfall Invasion – CODEX TRAILER

 

Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için lütfen Oturum aç
  Abone ol  
Bildir