12225 Üyeye Sahibiz !  Giriş Yap     Üye Ol
METHBOX.COM'a üye olarak reklamları kapatın ve torrent indirme hızınızı x2 arttırın!
Üye olmak için BURAYA tıklayın. Üye girişi yapmak için BURAYA tıklayın.
Empires Apart Civilizations – PLAZA

Empires Apart Civilizations

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Empires Apart Civilizations - PLAZA torrent indir
Empires Apart Civilizations – PLAZA torrent indir

 

oyun-konusu

 

Orta çağlarda heyecan verici, ücretsiz oynanabilen Gerçek Zamanlı Strateji oyunu. Benzersiz tasarlanmış gruplar, özelleştirme seçenekleri, tek oyunculu ve çok oyunculu oyun. Modern çağa getirilen kaynakları toplayın, bir orduyu yükseltin ve uygarlığınızı klasik bir RTS’de zafere götürün.

Empires Apart, ortaçağda oynanan ücretsiz bir Gerçek Zamanlı Strateji oyunudur.

Prosedürel olarak oluşturulmuş olağanüstü haritalarda benzersiz şekilde tasarlanmış gruplar. Her oyun, kaynakları topladığınızda, ordunu topla ve düşmanlarına karşı savaş açarken tamamen farklı bir deneyim.

Skirmish, Survival ve Challenge modunda AI’ya karşı Bizanslılar kadar özgür oynayın ya da Benzer ve Özel maçlarda online olarak oynayın.

Gıda, Ahşap, Altın ve Taş toplayın. Askeri ve ekonomik yapılar inşa edin. Müttefiklerle ticaret yapın, güçlü bonuslar için emanetler toplayın. Mızrakçılar, okçular, şövalyeler ve mancınıkların bir ordusunu kaldırın. Kahramanı seç ve uygarlığınızı zafere taşı!

Eğer RTS oyunlarının bir hayranı iseniz, modern bir arayüzün ve hızlı tempolu gerçek zamanlı oyun için yepyeni bir yaklaşımın keyfini çıkarırken geçmişin klasik oyunlarının anılarını yeniden yaşayacaksınız. Tarlada yeniyseniz, Empires Apart, beklediğiniz ücretsiz, ücretsiz RTS deneyimidir.

S: Empires Apart şimdi ücretsiz mi?
C: Empires Apart, her modda ve Bizanslılarla harita üzerinde tamamen oynanabilir. Skirmish, Survival, Unranked ve Sort maçları baştan beri oynanıyor ve oyundaki diğer tüm uygarlıklara karşı oynamak mümkün.

S: İlk çıkışta oyunu tam fiyattan aldım!
C: 11 Ekim 2018’den önce oyunu alan herkes Kurucu olarak oyun içinde tanınır. Kurucular 6 temel uygarlığa (Bizanslılar, Fransızlar, Çinliler, Araplar, Aztekler, Moğollar) hemen erişebilecekler ve gelecekte özel içeriğe erişebilecekler.

S: Ücretsiz olarak hangi gruplar var?
C: Bizanslılar oyunu indirdikten sonra kullanılabilir ve herhangi bir oyun modunda ücretsiz olarak oynanabilirler. İlave medeniyetler, Steam mağazasından DLC olarak satın alınabilir. Bir medeniyet satın almak her oyun modunda kilidini açar. Çok oyunculu bir maçta AI veya başka bir Oyuncu tarafından kontrol edilen herhangi bir uygarlığa karşı oynamak her zaman mümkündür.
Her Uygarlık, özel bir özel yapım senaryosunda satın almadan önce denenebilir.

S: Yeni içerik var mı?
C: Empires Apart’a gelen çok sayıda yeni içeriğimiz var ve sık sık ve düzenli aralıklarla yayınlamayı planlıyoruz. Bu yeni içerik, yeni haritalar ve oyun modları gibi ücretsiz eklemelerin yanı sıra DLC ve oyun içi öğeler aracılığıyla sunulacak yeni medeniyetler ve kozmetik ürünleri içerir.

S: Gelecek Empires Apart için ne bekliyor?
C: Empires Apart’ın Free-to-play versiyonunun lansmanı, oyun için yeni bir başlangıç ​​oluşturuyor. Gelecekte oyunu desteklemek için büyük ve iddialı planlarımız var ve çok yakında yayınlanacak çok sayıda içeriğimiz var. Her zaman olduğu gibi, Empires Apart’ı desteklemeye devam edeceğiz ve oyuncu geri bildirimlerine dayanarak geleceğini şekillendirmeye devam edeceğiz.

Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için lütfen Oturum aç
  Abone ol  
Bildir