12315 Üyeye Sahibiz !  Giriş Yap     Üye Ol
METHBOX.COM'a üye olarak reklamları kapatın ve torrent indirme hızınızı x2 arttırın!
Üye olmak için BURAYA tıklayın. Üye girişi yapmak için BURAYA tıklayın.
Reigns Game of Thrones

Reigns Game of Thrones

Full Torrent Oyun İndir

[ GOG ]

 

Reigns Game of Thrones GOG Torrent İndir
Reigns Game of Thrones GOG Torrent İndir

 

oyun-konusu

 

Reigns: Game of Thrones, ödüllü HBO® TV dizisi Game of Thrones® ‘in mirasçısı ve Nerial and Devolver Digital’ten Reigns serisi Reigns’i canlandırdı. Melisandre’nin ateşli vizyonları aracılığıyla, Demir Taht’ı Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen ve dahası, Yedi Krallığın karmaşık ilişkilerini ve düşman gruplarını dikkatli bir şekilde ele alalım. Siyasi rakipleri dışlamak için acımasız taktikleri kullanın ve senin fickle bannerman üzerinde geçirimsiz çekicilik sürdürün. Saltanatınızı uzatmak için halkın dengesini ve iyiliğini koruyun ve belki de bir gün, gelecek kışın dehşetini sürdürebilir.

Zorlu Oyuncular: Demir Tahttan Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Sansa Stark ve daha fazlası. Hikayelerine özgü meydan okumalar ve gizemlerle yüzleşmek için kilidini açtığınız her kral ve kraliçe arasındaki değişim.

İradenizi İfade Et: Yedi Krallığın kaderini değiştirmek için sola ya da sağa sola, Westeros halkının ateşli memnuniyeti ve öngörülemeyen taleplerini duyunca sonsuza dek. Belli bir karakter rahatsız edici olursa, Majesteleri’ndeki kaygılarını ortadan kaldırmak için kartlarını yarıya kadar yırtıp – ne pahasına olursa olsun?

Reenvision Westeros: Melisandre’ın vizyonları sizin oyun alanınız ve Iron Throne’ye oturacak olanların kaderlerini hayal etmek için televizyon dizisinin ötesine uzanıyor. Sansel Stark’ın Jaime Lannister ile evlenmesi durumunda Baelor’un Büyük Sept’u Cersei olarak yeniden inşa edin veya Yedi Krallık’ın yolunu keşfedin.

Regal Mini Oyunları: En güçlü yöneticilerin bile endişelerini bir kenara bırakıp, şimdi ve o zaman daha önemsiz meselelere katılmaları gerekiyor. Jousting’den taverna kavşaklarına kadar, bu rahatsızlıklar sonuçsuz kalmaz!

Bir Grander Reigns: Reigns serisinin hayranları, serilerdeki en büyük, en derin girişten memnun olacaklar, ki bu sadece bildiğiniz hikayeleri geri almaz, aksine sizin yeni maceralarınızı yaratmanızı sağlar.

Iconic Soundtrack: Westeros’un kaderini ve topraklarında yaşayanları Rami Djawadi’nin HBO serisinin yükselen skoruna karar verin.

 

Tür:   Macera – RPG
Platform: PC
Boyut: 0.7 GB
Crack:  GOG
Tarih: EKİM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER
Reigns Game of Thrones TRAILER

 

Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için lütfen Oturum aç
  Abone ol  
Bildir