Pacific Rim 2 Uprising 720p AltYazılı

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Pacific Rim 2 Uprising 720p Torrent İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

Pacific Rim 2 Uprising TR ALT YAZILI HD TORRENT

Pacific Rim 2 Uprising TR ALT YAZILI HD TORRENT

 

 

Pacific Rim 2 Uprising 720p Torrent İndir Türkçe alt yazılı film, Steven S. DeKnight tarafından koordine edilen 2018 Amerikan bilim-kurgu filmidir (bileşen film yönetmenliğinde büyük bir görünüme sahiptir) ve DeKnight, Emily Carmichael, Kira Snyder ve T.S. Nowlin. 2013 yapımı Pasifik Rim’in başrol oyuncusu, ilk yapım şefi Guillermo del Toro yapımcı olarak yer alıyor. Devam eden John Boyega (ek olarak yapımcısını büyük bir görünüme ulaştırmak için) ve ayrıca Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, ​​Adria Arjona ve Zhang Jin, Rinko Kikuchi, Charlie Day ve Burn Gorman ile geri geliyor. ilk film 2035 yılında geçiyor, insanlığın dünyayı yok etmesine neden olan Kaiju, goliath canavarları ile savaştıktan sonra tekrar çatışmalar sürüyor.

Principal fotoğrafçılığı Kasım 2016’da Avustralya’da başladı. Film, 23 Mart 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde 2D, Real D 3D, IMAX 3D ve IMAX’ta Universal Pictures tarafından sunuldu ve dünya çapında 281 milyon dolar kazandı ve bu film, 2018’in dokuzuncu en dikkat çekici filme filmi oldu.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Pacific Rim 2 Uprising Full HD 720p TRAILER

 

  • Dosya Boyutu: 2 GB
  • Süre: 2 Saat 10 Dakika
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Bilim-Kurgu Fantastik
  • Kalite: 720p

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.