Padmaavat

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Padmaavat TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Padmaavat Sanjay Leela Bhansali’nin yönettiği bir 2018 Hint epik dönemi drama filmi. Malik Muhammed Jayasi’nin destansı şiirinden Padmavat’a dayanarak, Deepika Padukone, güzelliği ile tanınan Rajput kraliçesi Rani Padmavati’yi, Shahid Kapoor’un oynadığı Maharawal Ratan Singh’in karısı olarak görüyor. Ranveer Singh’in oynadığı Sultan Alauddin Khilji, güzelliğinden duyulur ve krallığına saldırmasını talep eder. Aditi Rao Hydari, Jim Sarbh, Raza Murad ve Anupriya Goenka rolleri destekledi.

Padmaavat, 2.15 milyar US (30 milyon ABD Doları) üretim bütçesiyle şimdiye kadar yapılmış en pahalı Hint filmlerinden biridir. Başlangıçta 1 Aralık 2017’de piyasaya sürülmesi planlanan Padmaavat, çok sayıda ihtilafla karşı karşıya geldi. Şiddetli protestolar arasında, serbest bırakma süresiz olarak gecikti. Aralık ayında, Film Sertifikasyonu Merkezi Yönetim Kurulu, çok sayıda sorumluluk reddi ilavesi ve bir başlık değişikliği içeren birkaç değişiklikle filmi onayladı. Padmaavat, 25 Ocak 2018’de 2D, 3D ve IMAX 3D formatlarında piyasaya sürülmek üzere yeniden ayarlandı ve bu, IMAX 3D’de piyasaya sürülen ilk Hint filmi oldu.

Padmaavat karışık eleştiriler aldı. Eleştirmenler görselleri, sinematografiyi ve Singh’in Khilji’nin tasvirini övdü, ancak hikayesini, icraatlarını, icraatlarını, uzun erdemlerini ve regresif ataerkil yaşamlara bağlılıklarını eleştirdi. Eleştirmenler ayrıca Khilji’nin klişe bir kötülük Müslüman kral ve Ratan Singh’i doğru Hindu kralı olarak resmedmekten de hoşnutsuzlardı. Hindistan’ın bazı eyaletlerinde serbest bırakılmamasına rağmen, gişede 5,85 milyar ((81 milyon ABD Doları) hasılat elde etti, ticari başarıya ulaştı ve tüm zamanların en yüksek gayretli Hint filmlerinden biri haline geldi.

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.6 GB
  • Süre: 2 Saat 44 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Drama – Tarih – Romantik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 7.0

 

 

 

 

Padmaavat 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


2
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Lemi Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
EYÜP GÖKHAN
Üye
EYÜP GÖKHAN

Dostum harikasın

Lemi
Üye
Lemi

reis içerikler yeminle gördüğümün en iyisi 🙂 🙂 🙂