Para Avcısı – The Wolf of Wall Street

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Para Avcısı – The Wolf of Wall Street TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street, Martin Scorsese tarafından yönetilen ve Terence Winter tarafından yazılan ve aynı adı taşıyan Jordan Belfort’un anısına dayanan bir 2013 Amerikan biyografik kara komedi. Belfort’un New York’taki bir borsacı olarak kariyerine olan bakış açısını ve firmasının Stratton Oakmont’un Wall Street’te nasıl bir çöküşe yol açtığını ve bunun yolsuzluğa yol açtığını anlatıyor. Leonardo DiCaprio (aynı zamanda bir yapımcıydı), Jonah Hill’in iş ortağı ve arkadaşı Donnie Azoff, eşi Naomi Lapaglia ve Kyle Chandler’ın kendisini devirmeye çalışan FBI ajanı Patrick Denham’ı canlandırdığı Mareş Robbie ile birlikte Belfort’la yıldız olarak karşımıza çıkıyor.

Matthew McConaughey, Rob Reiner, Jon Favreau, Joanna Lumley ve Jean Dujardin de yıldız. Film, yönetmenlerin New York Çeteleri (2002), The Aviator (2004), The Departed (2006) ve Shutter Island (2010) filmlerinin yanı sıra Winter ile ikinci dizisi olan Boardwalk’un ardından DiCaprio ile beşinci işbirliğini işaret ediyor. İmparatorluk (2010–14).

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street, 17 Aralık 2013’te New York’ta prömiyerini yaptı ve Paramount Pictures tarafından dağıtılan 25 Aralık 2013’te Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürüldü. Film tamamen dijital dağıtım yoluyla piyasaya sürülen ilk oldu. Scorsese’nin en yüksek gişe hasılatı filmi ve 2013’ün 17. en yüksek gişe hasılatı filmi olmak için orijinal tiyatrosunda dünya çapında 392 milyon dolardan fazla para kazandıran büyük bir ticari başarıydı. Film, olayların ahlaki olarak belirsiz tasviri, açık cinsel içerik, küfür, sert uyuşturucu kullanımının tasviri ve üretim sırasında hayvanların kullanımı ile tartışmalıydı. Film ayrıca 1Malaysia Development Berhad’dan (1MDB) yasadışı yollarla elde edilen kaynaklarla finanse edildiği yönündeki suçlamalardan dolayı tartışmalara neden oldu.

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB
  • Süre: 3 Saat 0 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Biyografi – Komedi – Suç
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2013
  • IMDb: 8.3

 

 

 

 

Para Avcısı – The Wolf of Wall Street 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


5
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
nur24 Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ÖKKEŞ
Üye
ÖKKEŞ

aslında iyi bir film

Danqqqqq
Üye
Danqqqqq

çok dandik 😣

Toothfairy
Üye
Toothfairy

İndirdim. Uygun bir zaman da mutlaka incelerim 😀

xSTORMx
Üye
xSTORMx

Ben de 53 gündür bu torrenti bekliyordum 🤩

nur24
Üye
nur24

treckerlar güncel hızlı iniyor