Pari

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Pari TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Pari 2018 1080p Torrent

Pari 2018 1080p Torrent

 

 

 

film-konusu

 

 

Filmin öyküsü, Bangladeş’te Ifrit’in kan çizgisini yaymayı ve ilerletmeyi amaçlayan şeytani bir kült olan Ifrit ve Auladhchakra kavramının etrafında dönüyor. Ifrit’in emzirdiği kadınları, cildindeki cenin sembolü olarak damgaladılar. Rukhsana (Anushka Sharma), Auladhchakra tarafından bir ritüel kurbanı olan Bangladeşli bir kadının kızıdır. Tütsü çubukları ve dini ilahiler ve dualardan korkuyor ve yakındaki bir camide oynayan Azaalı’yı kesmek için başını bir kova suya gizliyor. Profesör Quasim Ali (Rajat Kapoor), Ifrit tarafından emprenye edilen kadınları araştıran ve bebeklerini başlarını keserek öldüren bir grup tetikçiyi yönetiyordu. Bu sonuçta köylülerden çok fazla para aktı ve radikal bir yaklaşım nedeniyle grup kapandı.

Film Arnab (Parambrata Chatterjee) ile Piyali (Ritabhari Chakraborty) evinin terasında buluşuyor. Arnab ailesi tarafından düzenlenen evlilik için onunla buluşmaya geldi. Piyali bir hemşire, Arnab matbaa yapıyor. Evinden dönerken, şiddetli yağmurda, babası sürerken, yaşlı bir kadına çarptılar. Kadın kaçtığında öldüğü halde, Arnab davayı yerel polis müfettişi (Santilal Mukherjee) ile intihar girişimi olarak dosyaladı. Kaza noktasını ziyaret ederken, yaşlı kadının yaşadığı, yerel olarak kuttewali budhiya adı verilen, köpek hanımı anlamına gelen, yolun ortasındaki bir kulübede yaşayan bir yer bulurlar. Rukhsana, kulübenin karanlık bir köşesinde zincirlenmiş, soluk ve çürük olarak bulunur. Arnab çok acıdı ve Rukhsana’yı ölü annesini ziyarete götürdükten sonra, daha sonra filmde almaya karar verdi.

Bu arada, morgda altın dişler çalmaktan ve cesetlerden hoşlanan ve başlangıçta profesörle çalışan, ölü kadın Rukhsana’nın annesinin cildinde fetüsün işareti bulunduğunu keşfeden bir mezar asistanı (Dibyendu Bhattacharya) . Profesörü bilgilendirmeye karar verir ve Rukhsana’yı aramaya karar verirler. Sadece kaçtığını bulmak için Rukhsana’nın ormandaki kulübesine varıyorlar. Daha sonra Rukhsana’yı Arnab’ın evine kadar izlerler, onun için konut bulana kadar kalması gerekiyordu.

 

  • Dosya Boyutu: 1.5 GB

 

  • Süre: 2 Saat 16 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Korku – Gizem

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 6.6

 

FILM TRAILER

Pari Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Pari 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.