Parkitect – PLAZA

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Parkitect

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Parkitect PLAZA torrent indir

Parkitect PLAZA torrent indir

 

oyun-konusu

 

Hayallerinizdeki tema parklarını oluşturup yöneteceğiniz Parkitect’e hoş geldiniz.
Kendi bardaklarınızı oluşturun, misafirlerinizi tamamen kendi temasına sokan ve kampanya boyunca oynayabilecek verimli bir park tasarlayın.
İnşa etmek

Misafirleriniz için mükemmel park yaratın! Araziyi deforme edin, suyu yerleştirin, yapıları inşa edin! Çeşitli temalardan çok sayıda deco objesi ile parkınızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Ve daha fazlası için Steam Atölyesi’nden özel sahne ya da kendi modunuzu değiştirebilirsiniz!

Kendi parkurununla o parktan çık! Kendiniz tasarlayın veya bir dizi heyecan verici tasarım arasından seçim yapın. Spinning, looping, lansman, uçan – dünyanın en popüler tema parkı olan 70’ten fazla eğlence parkı ile misafirlerinizi her zaman şaşırtabilirsiniz.
yönetme

Bina zorluğun sadece yarısı! En üstte kalmak için finans ve misafir memnuniyetini göz önünde bulundurmanız gerekecek ve ilk kez bir tema parkı oyununda, “sahnelerin ardında” kısımlarının da bir anlamı var! Konuklarınızı rahatsız etmeden çeşitli mağazalarınıza kaynakları yönlendirin ve mükemmel sürükleyici deneyim için personel alanlarını halka göz önünde bulundurmayın.
Oyun

Zorlu bir kampanyayla yolunuzu inşa edin! Eşsiz ayarlarla 26 senaryo, tema parkı yönetimi ve coaster tasarım becerilerini test edecek. Ve her zaman daha fazla – Steam Workshop’tan topluluk tarafından oluşturulan senaryoları indirin veya senaryo editörü ile kendiniz tasarlayın. Peyzaj jeneratörü ile kendi benzersiz ayarlarınızı anında üreteceksiniz. Ve daha yaratıcı bir oyuncuysanız, kum havuzu modu var!

 

Tür:   Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 1.2 GB
Crack:  PLAZA
Tarih: ARALIK 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Parkitect TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Parkitect Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: 2.3 GHz Intel i3 veya karşılaştırılabilir
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Shader Model 3.0 yetenekleri (~ 2004’ten beri üretilen çoğu kartın çalışması gerekir)
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Parkitect – PLAZA TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.