Past Cure – CODEX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Past Cure

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Past Cure codex Torrent İndir

Past Cure codex Torrent İndir

 

oyun-konusu

 

Past Cure, hayaller ve gerçeklik arasındaki çizgileri bulanıklaştıran karanlık bir psikolojik gerilimdir. Oyuncunun hayatta kalmak için zihinsel zihinsel yetenekleri kullanmasına meydan okuyan yoğun, sinematik, hikaye odaklı bir deneyim. Yıllar süren işkenceden sonra, eski seçkin asker Ian, kardeşi ile birlikte güvenli bir evde yaşıyor, hafıza kaybıyla mücadele ediyor ve tahammül etmek zorunda kaldığı deneylerin etkilerini yaşıyor. Zihnin saklı gücüne dokunmak için, onun kaptanları onu, zaman manipülasyonu ve telekinezi gibi acımasız kabuslar, vizyonlar ve dengesiz güçlerle korkuttu.

Gerçeğe duyduğu çaresiz ihtiyaç ve intikam için bir susuzluktan çekildi; Ian, kardeşi tarafından desteklenerek, bu komplonun beyni için heyecan verici bir avlanmaya başlıyor ve ona ne yapıldığını ve niçin yapıldığını umuyordu? Ian, onun tek başı peşinde koşarak bir kaçak yeraltı dünyasına girdiğinde, güçlerini daha fazla hayatta kalmak için kullanmaya zorlanır. Fakat her kullanımda, akıl, gerçeklikten daha da bağımsız hale gelir ve oyunda daha da karanlık bir kuvvetin varlığını ortaya çıkarır.

 

Tür:   AKSİYON – MACERA
Platform: PC
Boyut: 8.0 GB
Crack:  CODEX
Tarih: ŞUBAT 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Past Cure – CODEX TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Past Cure – CODEX Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümleri)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyi
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 670 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB veya daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Past Cure – CODEX TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.