Paterno

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Paterno TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Paterno 2018 1080p Torrent Film İndir

Paterno 2018 1080p Torrent Film İndir

 

 

film-konusu

 

 

Joe Paterno 2011 yılının Kasım ayında bir MRI makinesine girerken hayatındaki olayları hatırlıyor.

29 Ekim 2011’de Paterno 409. maçını Penn State Nittany Lions futbol takımının teknik direktörlüğünü kazandı. Penn Eyalet Üniversitesi’nde 61 yıl boyunca eski “inek koleji” nin finansal desteğini arttırmasına ve Paterno Kütüphanesi kurmasına yardım etti. 84 yaşındayken Paterno, “heykel koçu, eğitimci ve insancıl” gibi bir heykelin Beaver Stadyumu dışında olduğu ve üniversite başkanı Graham Spanier ile atletik yönetmen Tim Curley’nin 2005’te emekli olmasını istedi. , reddetti. Stadyumun içindeki Spanier, Curley ve başkan yardımcısı Gary Schultz, emekli bir yardımcı koç olan Jerry Sandusky’ye karşı çocuğun cinsel taciz suçlamalarını araştıran jüri hakkında endişeli.

Penn Devleti Illinois’i mağlup ettikten altı gün sonra, Patriot-News muhabiri Sara Ganim, jüri üyeliğinin Curley ve Schultz’a da işaret ettiğini öğrendi. Çektiği suistimal yüzünden öylesine travmatize edilmiş olsa da, annesinin sunumunu okumasını istemediği için, Ganim’in makalelerinde “Kurban 1” olarak bilinen lise öğrencisi Aaron Fisher, Sandusky’ye karşı ilk tanıklık yaptı. Söylentiler “Kurban 1” kimliği hakkında yayıldı ve Fisher okulda diğer öğrenciler tarafından saldırıya uğradı, ancak psikoloğu Ganim’e Fisher ve annesinin diğer çocukları korumak için birçok şüpheci kişiye hikayesini tekrar ettiğini söyledi. Ganim ve editörü, 1998 Alamo Bowl’daki genç bir çocuğun tecavüzleri gibi Sandusky’ye karşı 1998 ve sonrasında yapılan diğer iddiaları tartışıyor. Üniversitenin onu yıllarca koruduğunun farkındalar.

 

  • Dosya Boyutu: 1.7 GB

 

  • Süre: 1 Saat 45 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Biyografi – Suç – Spor

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 6.5

 

FILM TRAILER

Paterno Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Paterno 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.