Pathologic 2

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Pathologic 2

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

Pathologic 2 CODEX Torrent indir

Pathologic 2 CODEX Torrent indir

 

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Pathologic 2, tenha bir kırsal kasabada ölümcül bir salgınla mücadele konusunda anlatı odaklı, dramatik bir gerilim filmi. Kasaba ölüyor. Görünüşe göre kaybetme durumlarında zor seçimler yaparken yıkılan bir toplumun gerçekleriyle yüzleşin. Veba sadece bir hastalık değil. Herkesi kurtaramazsın.

Veba şehri yutuyor. Baş yerel şifacı öldü ve sen şimdi onun yerini alacaksın. Beklenmeyen müttefikleri aramanız gerekecek. Yerel çocuklar bir şeyler saklıyor. Kurallarına göre oynamayı deneyin.

Sadece 12 gününüz var.

Garip bir kasabada 12 gün, ölümcül bir hastalık yüzünden harap oldu.
Zaman esastır: eğer dikkatli bir şekilde yönetemezseniz, sadece biter. Sahip olduğunuz paha biçilmez dakikaları nasıl harcayacağınızı seçmek zorunda kalacaksınız.
Hayatta kalma gerilim filmi. Bedensel işlevlerinizi yönetmeniz, açlığı, susuzluğu, tükenişi vb. Dengelemeniz gerekir. Kaynakları temizlemeye yetmiyor. Kendi başınıza hayatta kalmak zordur; Müttefikleri yenmek zorundasın.
Bir yokuş yukarı savaş. Bedensel parametrelerinizi yönetmek ilk başta göze çarpan görünebilir ve zaman geçtikçe zorlaşır ve zorlaşır. Vücudunuz yalnızca size pes etmek ve ihanet etmek için bir fırsat bekliyor. İşler kötüden kötüye değişiyor ve olasılıklar size karşı yığılıyor.
Öldüremeyeceğin bir düşmanı olan bir düello. Asıl düşmanınız, veba’nın kendisi, aracı olmadıkça yenmek zorunda olduğunuz, zararsız ve nezaketsiz bir varlıktır. Tahmin edebileceğinizden daha güçlü ve daha haince.
Yağma, cinayet, kupa, çalmak, takas, yalvarmak… Hayatta kalmak için kaynaklara ihtiyacınız var, ve onları nasıl elde edeceğiniz size kalmış.
Dövüşler kısa, nankör ve kısırdır. Yine de her zaman öldürücü değiller. Dahil olduğunuz birçok kişi, cüzdanlarını yaşamları için değiştirmeyi tercih eder.

 

  • Tür: Macera – Korku – RPG

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 13.3 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: MAYIS 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Pathologic 2 TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Pathologic 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: i3 (8/9 Nesil) ~ 3 GHz / Ryzen 5
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB boş alan

 

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Pathologic 2 CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.