Peaky Blinders 1 – 4 Sezon

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Peaky Blinders 1 – 4. Sezon Torrent İndir

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Peaky Blinders 1 - 4 Sezon Torrent İndir Türkçe Alt Yazılı

Peaky Blinders 1 – 4 Sezon Torrent İndir Türkçe Alt Yazılı

 

 

film-konusu

 

Peaky Blinders, I. Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru 1920’lerde Birmingham, İngiltere’de düzenlenen bir İngiliz televizyon suç dramasıdır. Steven Knight tarafından yaratılan ve Caryn Mandabach Productions, Screen Yorkshire ve Tiger Aspect Productions tarafından üretilen seri, Shelby suç ailesi. Yorkshire Yorkshire, Yorkshire İçerik Fonu aracılığıyla üretim için finansman sağladı. Yorkshire İçerik Fonu’ndan finansman alan ilk üretim oldu ve bu da, gösterinin büyük kısmının Yorkshire’ın anlaşmanın bir parçası olarak çekildiğini kesinleştirdi.

Cillian Murphy çete lideri Tommy Shelby’yi oynuyor ve Sam Neill, Chester Campbell’in çeteyi bastırmakla görevlendirilmiş bir komisyoncu dedektifidir. Dizinin yaratıcısı 1890’lardan kalma şehirde yaşayan 19. yüzyıldan kalma bir şehir gençliği çetesi olan Peaky Blinders’ın adını yeniden kullandı ve tıraş bıçaklarını kapaklarına diktiğine inanılıyordu.

İlk seri, 13 Eylül 2013’te BBC Two’da yayınlandı ve altı bölüm için koştu. İkinci seri, 2 Ekim 2014 tarihinde yayınlandı. Üçüncü seri, 5 Mayıs 2016 tarihinde düzenlendi. BBC, 26 Mayıs 2016’da, dördüncü ve beşinci seriyi verdiklerini açıkladı. Dördüncü seri, 15 Kasım 2017’de düzenlendi; 20 Aralık 2017’de seri final yayınından sonra, beşinci dizinin 2019’da yayınlanacağı açıklandı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Peaky Blinders 1 – 4 Sezon TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 3.0 GB per Sezon
  • Süre: 1-4. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Suç
  • Kalite: 720p
  • IMDb: 8.8

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Peaky Blinders 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

Peaky Blinders 2. Sezon TORRENT İNDİR
 

Peaky Blinders 3. Sezon TORRENT İNDİR
 

Peaky Blinders 4. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.