Person of Interest Tüm Sezonlar HD Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Person of Interest 1-5. Sezon Tüm Bölümler

1080p HD TORRENT İNDİR

 

Person-of-Interest-1-5-Sezon-HD-İndir

Person-of-Interest-1-5-Sezon-HD-İndir

Person of Interest dizibox olarak indirebileceğiniz bu Amerikan yapımı dizi gerçekten çok büyük bir hayran kitlesini elinde bulunduruyor. Person of Interest altyazılı izle ümidi ile burada iseniz çok şanslısınız. Person of Interest yorumları gerçekten bu diziyi izlemeye insanları yöneltiyor.
Person of Interest Konusu – İçeriği
13 Ocak 2001’de Harold Finch (Michael Emerson) ve iş arkadaşı Nathan Ingram (Brett Cullen), her insanı kameralarla izleyip dinleyerek önceden planlanmış terör saldırılarını tespit edebilen bir yapay zeka sistemi inşa ederler. Bu sistem Harold Finch tarafından Makine olarak adlandırır. Makine, saldırıları ilgili ve ilgisiz olarak ikiye ayırır. İlgili, hükümete karşı olan tehdit, ilgisiz olanlar ise sivil halka karşı tehdit olarak gruplandırılmıştır. Makine bu kişilerin sadece sosyal güvenlik numaralarını şifreli bir şekilde gönderir, numaralar gönderildikten sonra bu kişi veya kişilerin suçlu veya kurban oldukları belli değildir. Sadece Makine bu kişilerin izlenmesi gerektiğini bildirir. Sistem tamamlandığında Nathan Ingram Tarafından ABD Hükümetine 1 Dolara satılır. İlgisiz liste sistemde sadece 24 saat kalır 24 saat geçtikten sonra bu kişi veya kişiler sistemden silinir. Harold bu sistemi kapatır ancak Nathan Ingram, Harold’dan habersiz sistemde bir arka kapı açar ve ilgisiz listeyi tekrar kurar, gelen numaralarla ilgilenirken Harold bu durumu fark eder, Nathan’ı takip etmeye başlayan Harold sistemi kurduğu yere ulaşır ve sistemi tekrar kapatır. Sistemi kapatmadan hemen önce Makine Nathan’ı ilgisiz olarak bildirir ancak Harold bunu göremeden sistem kapanır. Sistem kapandıktan sonra Nathan Makine’nin varlığını Amerika halkına duyurmaya karar verir. Bunun için Harold’ı bir limana davet eder. Limana gelen Harold, Nathan’ı gördüğü anda limanda bir bomba patlar, Nathan bu patlama ölür Harold ise yaralanır. Dizi, arkadaşının ölümünden sonra Harold’ın, sistemi yeniden kurmasıyla ve her gün bir kişiyi kurtarması için eski CIA ajanı John Reese’e iş teklif etmesiyle başlar.Shaw,Root,Lionel ve Carter işlerinin farklı yönlere sapmasıyla kendilireni Harold’ın kurduğu takımın içinde bulurlar.

 

Kaynak: Wikipedia.org

TRAILER

Person of Interest 1080p  TRAILER

 

  • Dosya Boyutu: 131 GB
  • Süre: 1-5 .Sezon
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Bilim Kurgu, Suç, Gerilim
  • Kalite:  1080p

 

 

İNDİRME BAĞLANTILARI

 

 

 

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.