PES 18 REPACK TORRENT İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:PES 18 ( PES 2018 )

PRO EVOLUTİON SOCCER

Full Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

PES 18 REPACK TORRENT İNDİR

PES 18 REPACK TORRENT İNDİR

Bir Nintendo Switch formu geliştirilmiyor, ancak Konami gelecekte düşünceye açık olduklarını söyledi.

Konami geçmiş deşarj konusuyla devam etti. Gelişmiş yüklemeler ve fiziksel plaka uyarlamaları için önceden ayarlanmış bir ödül içeriğinin yanı sıra nadir bir “Barcelona Edition” ilan ettiler. Barselona, ​​Atlético Madrid, Borussia Dortmund ve Liverpool F.C. E3 2017, FC Schalke 04, Valencia CF, Fulham F.C. ve Brezilya milli futbol grubunun da yetkilendirildiği kabul edildi. Fransa milli futbol grubu izni çevrimiçi betada doğrulandı.

Konami, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için 30 Ağustos 2017’de Pro Evolution Soccer 2018‘in demo versiyonunu başlattı. Demo yorumu kısıtlı stadyumları, kulüpleri ve vurgu setlerini içeriyor.

Data Pack 1 başlıklı ana bilgi paketi, 5 Ekim 2017’de yürürlüğe girdi ve 117 yeni oyuncunun yenilemelere, en son çıkan botlardan on tanesine, FC Barcelona için Master League’deki yenilenmiş arka panolara ve 3000’den fazla yeni oyuncu küçük resmine vurgu yaptı. Bilgi paketi 2.0, 15 Kasım 2017 tarihinde taburcu edildi. Bu bilgi paketi, Arsenal’in Emirates Stadyumu, Santiago, Şili’deki Estadio Nacional ve yeni botlar ve yeni oyuncu yüzleri; Buna rağmen, yenileme aynı şekilde Avaí, Fluminense, Sao Paulo ve Vasco da Gama oyuncuları için lisansları alır, onları belirli olmayan oyuncularla tamamlar. Bunun için DLC, paketin gelmesinden ayırt edilemez bir tarihte başlatıldı.

 

BU VERSİYON REPACK OLUP KOTA DOSTUDUR.

EXTRA SIKIŞTIRMA UYGULANARAK BOYUTU DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR

Tür: SPOR
Platform: PC
Boyut: 14.3 GB
Crack: CPY
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

PES 18  TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

PES 2018 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 50 GB

 

 

… LİSANS YAMASI ÇIKTI …

PES 18 LİSANS YAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.