Photonic Distress

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Photonic Distress

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Photonic Distress TORRENT İNDİR

Photonic Distress TORRENT İNDİR

Photonic Distress (kısaca PD), Birinci/ Üçüncü Şahıs bulmaca / platform oyunlarının özel bir tasarım ile karıştırılmasıdır.

Kalbinizin içsel bir tasviri ile uyanacaksınız, muhtemelen 100 seviyeli bölümleri aşamalı olarak genişletecek ve ölçüm seviyelerinde veya rüyalarda genişleyeceksiniz. Yine de bir yakalama var! Bu seviyeler yanmaz. Bu seviyeleri deneyimlediğinizde yolunuzu aydınlatmak için kullanabileceğiniz bir Photon ateşli silahınız var. İlk başta bu, güzel topların ya da fotonların, ateşli silahınızdan ateş etmenin bir türü ve belirli bir bölgeyi aydınlatmanın peşinde olacaksınız. Parçaları topladığınızda, yeniden tasarlananlar sizin için erişilebilir olacaktır, örneğin, bir spot ışığı bağlantısı, bir çıkış patlayıcısı – genel çevrenizin bir planını gösterir, entrika ve diğerlerinin amaçlarını gösterir. 100 parça topladığınızda son oda, oyunu bitirmek için nereye gidebileceğinizi açacaktır.

En aşırı tekrarlanabilirliği sağlamak için, seviye yaşı bir Sözde Rastgele Sayı Üreticisine dayanır. Başka bir oyuna başladığınızda seçtiğiniz ya da keyfi olarak ürettiğiniz seçenek, seviyenizin nasıl göründüğünü, neyi yaptıklarını, her seviyede hangi bölümlerin keşfedileceğini vb. Yönetir. Bu, oyunu benzer bir algoritma için farklı zorluklarla veya benzer bir sorun için farklı olasılıklarla ve her seferinde benzersiz görünecek şekilde bitirebildiğinizi gösterir.

 

Tür:  Aksiyon – Macera
Platform: PC
Boyut: 6.3 GB
Crack:  PLAZA
Tarih: Ağustos 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Photonic Distress TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Photonic Distress Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 770
  • Direct X: 9
  • Boş Alan: 11 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.