PK

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:PK TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

PK 2014 1080P torrent indi

PK 2014 1080P torrent indir

 

 

 

film-konusu

 

 

Bir insansı uzaylı (Aamir Khan), Rajasthan’daki bir araştırma görevinde çıplak olarak Dünya’ya iner ancak uzay gemisi için uzaktan kumanda çalındığında mahsur kalır. Hırsızın kaset kaydedicisini almayı başarır. Aynı gün Brugge’de Hintli bir Hindu kadın Jaggu (Anushka Sharma) Pakistanlı bir Müslüman Sarfaraz (Sushant Singh Rajput) ile tanışır ve ona aşık olur. Jaggu’nun babası (Parikshit Sahni), dini farklılıklara dayanarak ilişkilerine itiraz ediyor. Sarfaraz’in Jaggu’ya ihanet edeceğini öngören Godman Tapasvi Maharaj’a (Saurabh Shukla) danışır. Yanlış olduklarını kanıtlamaya kararlı olan Jaggu, Sarfaraz’dan onunla evlenmesini ister. Düğün kilisesinde, imzasız bir mektup aldığında, kendisini Sarfaraz’dan olduğuna inanan, kültürel farklılıklar nedeniyle evliliği iptal eden yürek kırdı.

Jaggu Hindistan’a geri döndü ve bir TV muhabiri oldu. Uzaylıyla tanışıyor ve onun “kayıp” Tanrı hakkında broşürler dağıttığını merak ediyor. Tanrı’nın verdiği sözlerin iadesi olarak bir tapınağın toplama kutusundan para almaya çalıştığında kendisini kurtararak güvenini kazanır. Yabancı ona başka bir gezegenden araştırmacı olduğunu söylüyor. Adamları giyinme, din ya da sözlü iletişim hakkında hiçbir şey bilmiyor. El ele tutuşarak fikir aktarırlar. Yabancı, giysiler giyerek ve “dans eden arabalardan” çalınan paraları kullanarak insanlara uyum sağlamayı öğrendi.

Bir geri dönüşde, yanlışlıkla bir kamyonun çarpması üzerine, yabancı, onu birliği ile birlikte götüren grup ustası Bhairon Singh (Sanjay Dutt) ile arkadaş olur. Bhairon, uzaylı bir fahişenin (Reema Debnath) elini altı saat boyunca elinde tuttuğu bir genelevine götürür ve böylece Bhojpuri dilini öğrenir. Bhairon, hırsızının Delhi’de olabileceğini öne sürüyor. Uzaylı Delhi’ye gidiyor. Garip davranışlarından dolayı insanlar sarhoş olduğunu varsayıyor ve ona “peekay” (sarhoş için Hintçe) diyor; yabancı, PK’yı bir ad olarak kabul eder (halkının dili yoktur, dolayısıyla adı yoktur).

İnsanlar ona sadece “Tanrı” nın uzaktan kumandasını bulmasında yardım edebileceğini söylüyor. PK, içtenlikle “Tanrı” bulmaya çalışan Hint dinlerinin yanı sıra Hristiyanlık ve İslam’ı da kullanmıyor. Daha sonra Tapasvi’nin uzaktan kumandayı olduğunu keşfeder, bunun Tanrı’dan bir hediye olduğunu iddia eder ve geri vermeyi reddeder. Jaggu, PK’ye uzaktan kumandasını kurtaracağı ve evine dönebileceği sözü veriyor.

 

  • Dosya Boyutu: 2.4 GB

 

  • Süre: 2 Saat 33 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Komedi – Drama – Bilim Kurgu

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2014

 

  • IMDb: 8.2

 

FILM TRAILER

PK Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

PK 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.