NFS PAYBACK REPACK TORRENT AC ORIGINS REPACK COD WW 2 REPACK SNIPER GHOST WARRIOR 3 REPACK WOLFSENTEIN 2 THE NEW COLOSSUS Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands REPACK THE EVIL VITHIN 2 REPACK SHADOW OF WAR REPACK TORRENT Homefront: The Revolution REPACK TORRENT Just Cause 3 RePACK Torrent İndir GTA V UPDATE 5 CRACK V5 FIFA 2018 REPACK TORRENT FAR CRY 5 REPACK TORRENT PES 2018 REPACK TORRENT Battlefield Hardline Torrent İndir Mass Effect Andromeda REPACK Torrent Titanfall 2 REPACK Torrent İndir MAFIA 3 REPACK TORRENT FAR CRY PRIMAL + DLC REPACK TORRENT Battlefield 1 REPACK Torrent İndir NBA 2K19 REPACK TORRENT COD BLACK OPS 3 TORRENT Resident Evil 7 Biohazard + DLC REPACK TORRENT Mad Max Road Warrior Torrent İndir Sniper Elite 4 REPACK TORRENT Dead Rising 4 Torrent İndir Watch Dogs 2 HD TEXTURE PACK REPACK TORRENT İNDİR
Advanced SystemCare Ultimate 11.2.0.83 Full İndir

Advanced SystemCare Ultimate 11.2.0.83 Full İndir

Sistem Bakım Onarım PROGRAMI

 

Advanced SystemCare Ultimate 11.2.0.83 İndir TÜRKÇE
Advanced SystemCare Ultimate 11.2.0.83 İndir TÜRKÇE

Advanced SystemCare Ultimate Sistem Bakım ve Onarım PROGRAMI İNDİR

Temiz ve Daha Hızlı PC
Advanced SystemCare PRO ile entegre olan Advanced SystemCare Ultimate, yavaş PC’nizin yeniden yeni gibi çalışmasına izin verebilir. Önemsiz dosyaları temizleyebilir, gizli bilgileri temizleyebilir ve tek bir tıklama ile internet hızını artırabilir. Yeni entegre bir başlangıç ​​optimizasyon modülü ile, kullanıcının gerekli başlangıç ​​öğelerini devre dışı bırakmasına izin vererek sistem önyükleme süresini bile arttırabilir.

Kötü Amaçlı Enfeksiyon ve Ransomware Saldırıları Yok
Uygun koruma olmadan, bilgisayarınız haber verilmeksizin kolayca bulaşabilir. Advanced SystemCare Ultimate, her zaman için iyi bir yardımcı programdır, kötü amaçlı bulaşmayı algılayıp engeller, varolan kötü amaçlı dosyaları kaldırmanıza ve gizli saldırganları yakalamanıza yardımcı olur. Davranış tabanlı algılama teknolojisi ile, Advanced SystemCare Ultimate 11, potansiyel fidye yazılım tehditlerini engellemek için sisteminize yetkisiz erişiminizi gerçek zamanlı olarak bildirir.

Tam Tarama Koruması
Bir koruma programı paketi olarak, Advanced SystemCare Ultimate çevrimiçi sörfü kapsamlı bir şekilde güvence altına alır. Bilgisayarınız, gizli ana sayfaya ve DNS ayarları değiştirmeye, kesintisiz pop-up reklamlara, kötü amaçlı takibe vb. Karşı tam olarak korunacaktır.

Gerçek zamanlı olarak izleyin ve koruyun
Kişisel bilgilerinizi çalmak ve PC’nize zarar vermek gibi tehditler her an bozulabilir, bu yüzden bilgisayarınızın korunmasını sağlamak için gerçek zamanlı korumanın sağlanması zorunludur. Bu özellik sayesinde, bilgisayarınızı güvenlik tehditlerinden endişe etmeden kullanmakta özgürsünüz. Gelişmiş SystemCare Ultimate, RAM, Disk ve CPU koşullarını gerçek zamanlı olarak izler, performansı kolayca kolay bir şekilde optimize edebilirsiniz.

 

  • Program adı: Advanced SystemCare Ultimate
  • Sürüm: 11.2.0.83
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: İngilizce / Türkçe
  • Boyut: 92.2 MB
  • Rar şifresi: www.methbox.com

 

Advanced SystemCare Ultimate

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Advanced SystemCare Ultimate 11.2.0.83 İNDİR