12312 Üyeye Sahibiz !  Giriş Yap     Üye Ol
METHBOX.COM'a üye olarak reklamları kapatın ve torrent indirme hızınızı x2 arttırın!
Üye olmak için BURAYA tıklayın. Üye girişi yapmak için BURAYA tıklayın.
Windows 10 X64 Redstone 5

Windows 10 X64 Redstone 5 Full Torrent İndir

Windows 10 X64 Redstone 5 2018 ISO

 

Windows 10 X64 Redstone 5 ISO Torrent indir
Windows 10 X64 Redstone 5 ISO Torrent indir

 

Microsoft’un, 10 Ekim 2018 tarihli Güncelleştirme adı verilen ve daha önce “Redstone 5.” kod adı verilen Windows 10’a yönelik bir sonraki özellik güncellemesinde yaptığı tüm yeni ve yeni özelliklerin ve değişikliklerin kaydını tutmak zor olabilir. Bu nedenle, Microsoft’un şu anda Redstone 5 için üzerinde çalıştığı en büyük yeni değişiklikleri ayrıntılarıyla anlatan tek bir mağaza kurduk. Microsoft Windows 10 X64 Redstone 5, Redstone 5 geliştirme süreci boyunca bazı özellikleri kesmeye veya ertelemeye karar verebilir, ancak şimdilik bekleyebilirsin.

Bu makaleyi, Redstone 5 önizlemesinin geliştirilme aşamasına eklenmesiyle dikkat çekici özelliklerle periyodik olarak güncelleyeceğiz.

1. Karanlık Dosya Gezgini

Windows 10’da karanlık modda bir hayran iseniz, Microsoft nihayet (nihayet) Dosya Gezgini ve içerik menülerine karanlık mod ekliyor. Evet, oluyor. Karanlık mod, OS’ye herşey dahil olmak için bir adım daha yakındır, yani sadece bir Word belgesi için avlanmak istediğinizde gecenin ortasında kör olmayacaksınız.

Dosya Gezgini’ndeki karanlık mod, Windows 10 X64 Redstone 5’le Ayarlar’daki karanlık mod anahtarı ile etkinleştirilecektir, bu nedenle Windows 10’da karanlık mod etkinleştirilmiş ve Redstone 5’e yükselttiyseniz, yükseltme tamamlandığında Dosya Gezgini otomatik olarak karanlık modda olacaktır. .

2. Bulut Pano

Windows 10’daki içeriğin kopyalanması ve yapıştırılması çok daha kolay.

Microsoft, Cloud Clipboard ile tüm Windows 10 cihazlarınızda paylaşılabilen bir sanal pano oluşturarak bir şeyi bir PC’ye kopyalamanızı ve ardından başka bir yere yapıştırmanızı sağlar. Birden çok Windows 10 cihazına sahip biriyseniz bu özellik yararlıdır. Hatta bir noktada akıllı telefonlara bile gelebilir.

Birden fazla cihazınız yoksa, Cloud Clipboard hala yararlı olabilir. Cloud Clipboard, kopyaladığınız her şeyi tek bir oturumda kaydeder ve daha sonra başvurabilirsiniz. Bu sabah bir şey kopyaladıysanız ve tekrar bulamıyorsanız harikadır. Sadece Cloud Clipboard’u açın ve o gün kopyaladığınız tüm şeylere bakın. Şu anda içinde bulunduğunuz uygulamadan çıkmadan panoya kopyalamanıza izin verecek.

3. Snipping Aracı

Sık sık ekran görüntülerini alıyorsanız, Microsoft, Windows 10’un sonraki sürümünde ekran kırpma aracını daha iyi çalışan yeni bir modern deneyimle güncelleştirmiştir. Artık Screen Snip’i açmak için ALT + Shift + S tuşlarına basabilirsiniz ve buradan birkaç yeni seçeneğiniz vardır. Bir kare ekran görüntüsünü veya özel şekilli bir ürünü kırpabilirsiniz. Ayrıca tam ekran görüntüsü alabilirsin.

Bu yeni deneyim, daha sonra, bir dokunduğunuzda sizi yeni bir özel ekran taslak uygulamasına yönlendirecek olan bir bildirim açacaktır. Kısacası, bu uygulama, Windows Mürekkep veya metin ile ek not ekleme yeteneği ile yeni aldığınız ekran görüntüsünü düzenlemenizi sağlar. Pek çok insanın seveceği çok daha ince bir eleme deneyimi.

Kimler Neler Demiş?

Yorum yapmak için lütfen Oturum aç
  Abone ol  
Bildir