Pulp Fiction

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Pulp Fiction TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Pulp Fiction Torrent 1080p

Pulp Fiction Torrent 1080p

 

 

film-konusu

 

Pulp Fiction, Quentin Tarantino tarafından yazılan ve yönetilen bir 1994 Amerikan suç filmi; Tarantino ve Roger Avary’nin bir hikayesine dayanıyor. John Travolta, Samuel L. Jackson, Bruce Willis, Tim Roth, Ving Rhames ve Uma Thurman’ın başrol oynadığı birçok suçlu Los Angeles hikayesi anlatıyor. Filmin başlığı, 20. yüzyılın ortalarında popüler olan hamuru dergileri ve sert kaynatılmış suç romanlarını, grafik şiddeti ve keskin diyalogu ile tanıyor.

Tarantino, 1992 ve 1993 yıllarında Pulp Fiction’u yazdı ve Avary’nin True Romance (1993) için yazdığı sahneleri içeriyordu. Arsa, kronolojik sıradan ortaya çıkar. Film aynı zamanda açılış anlarından kendine referanslıdır; “pulp” un iki sözlük tanımını veren bir başlık kartı ile başlar. Her karakterin birkaç konu hakkındaki bakış açısını ortaya çıkaran eklektik diyalog ile monologlara ve gündelik sohbetlere kayda değer bir ekran zamanı ayrılır ve film, mizah ve güçlü şiddetin ironik bir kombinasyonunu sunar. TriStar Pictures’ın senaryoyu “çok demirli” olarak geri çevirdiği bildirildi. Bununla birlikte Miramax’ın eş başkanı Harvey Weinstein büyülendi ve film, Miramax’ın tamamen finanse ettiği ilk film oldu.

Pulp Fiction, 1994 Cannes Film Festivali’nde Palme d’Or’u kazandı ve büyük bir kritik ve ticari başarıydı. En İyi Film dahil yedi Oscar’a aday gösterildi ve En İyi Orijinal Senaryo’yu kazandı; Travolta, Jackson ve Thurman Akademi Ödülü adaylığı kazandı ve kariyerlerini canlandırdı ve / veya yükseltti. Gelişimi, pazarlaması, dağıtımı ve karlılığı bağımsız sinema üzerinde etkili bir etki yaptı.

 

 

FILM TRAILER

Pulp Fiction Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.4 GB
  • Süre: 2 Saat 34 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Suç – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 1994
  • IMDb: 8.3

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Pulp Fiction 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.