Pure Farming 2018 Big Machines

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Pure Farming 2018 Big Machines

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

 

Pure Farming 2018 Big Machines PLAZA

Pure Farming 2018 Big Machines PLAZA

 

 

 

oyun-konusu

 

 

ÇİFTLİK GLOBAL OLUYOR!

Modern çiftçiliğin tüm yönlerini yönetmek için en son teknoloji ve son teknoloji lisanslı makineleri kullanın. Kenevir, kahve çekirdeği ve zeytin gibi bölgeye özgü mahsulleri ekmek için Avrupa, Asya ve her iki Amerika arasında seyahat edin. Hem simülasyon gazilerine hem de çiftçilik oyunlarına yeni başlayanlar için tasarlanmış üç benzersiz oyun modu sayesinde yolunuzu şekillendirin.

Elinizi, hayvancılık, meyve bahçeleri, seralar, tarla tarımı, yeşil enerji ve daha fazlası gibi modern çiftçiliğin neredeyse her yönüyle deneyin.

Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi ve daha pek çok endüstri liderinden sadık bir şekilde yeniden üretilen tarım araçlarını sürün. Ağırlıkları ve fiziği de dahil olmak üzere en küçük ayrıntısına kadar çoğaltılan makineler, modern bir çiftlik işletmesinde gerçekçi, derinlemesine bir deneyim sunacak.

İtalya, Kolombiya, Japonya ve Montana, ABD’de bulunan çiftlikleriniz arasında seyahat edin. Bölgeye özgü benzersiz ürünler yetiştirin ve pirinç ekici, kenevir biçerdöver ve daha fazlasını içeren tarım simülatörlerinde daha önce hiç görülmemiş özel makineler kullanın.

Kendi çiftliğinizi Serbest Çiftçilik’te yönetme özgürlüğünün ve zorluğun tadını çıkarın, My First Farm’daki tarımın içeriğini ve dışarılarını öğrenin veya çiftçilik becerilerinizi objektif odaklı Çiftçilik Mücadelelerinde test edin.

 

  • Tür:   Simülasyon – Açık Dünya

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 2.9 GB

 

  • Crack:  PLAZA

 

  • Tarih: ŞUBAT 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Pure Farming 2018 Big Machines TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Pure Farming 2018 Big Machines Minimum Sistem Gereksinimleri

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10,8,7 (64 bit)
İşlemci: Intel Core I5 2,3 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Geforce 560 GTX 2 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB boş alan

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Pure Farming 2018 Big Machines – PLAZA TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.