PURE FARMING 2018

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
PURE FARMING 2018

Full Torrent Oyun İndir

[ SKIDROW ]

 

 

 

 

 

Mevcut kültivasyonun tüm kısımlarıyla ilgilenmek için kesin bir inovasyon ve son teknoloji lisansları sağlamıştır. Avrupa, Asya ve Amerika Birleşik Devletleri arasında özel olarak geliştirilen bitkileri, örneğin esrar, espresso ve zeytinleri geliştirmek için gidin. Yeniden üretim, yeni kamyon ve çiftlik modellerini göstermek için ayarlandı.

Tahta boyunca – Evcil hayvanlar, organik ürün bahçeleri, fidanlık yetiştiriciliği, tarla ekimi, çevre dostu güç canlılığı gibi mevcut donanımların tüm parçalarını deneyin ve bu buzdağının sadece görünen kısmı.

% 100 Lisanslı Makineler – Sürücü, Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi ve diğer pek çok endüstri öncüsünden aletten ödün vermiyor. Ağırlıkları ve malzeme bilimini dahil ederek, küçük ve günümüzün yetiştirme görevi mantıklı ve anlamlı bir deneyim verecektir.

Dünya Çapında Tarım – İtalya, Meksika, Japonya ve Montana, ABD’de çiftlikler arasında yolculuk. Hasat çoğaltma ve pirinç ekimi, kenevir kesici ve daha çok bölgeye özel olarak dahil edilmelidir.

Herkes için tarım – Farklı saptırma modelleri için farklı eğlence modları. Serbest Tarımda kendi çiftliğinizle uğraşmanın özgür ve yararsızlığını, İlk Çiftlikte teslim bilgi ve verim kaynaklarını açıklayın ve nesnel-Çift Yetiştirme Zorluklarında yetiştirme yeteneklerinizi test edin.

Doğa harikadır – dört toprak kütlesinin birçok çarpıcı perspektifini görmelisiniz.

Almanya Haritası – Daha fazla eğlence için Almanya Haritası ile rehberi büyütmek için ön talepte bulunun. Almanya’nın en güzel bölgeleri arasında bir başka arazi başlatmaya ve özel karakterlere odaklanmaya çalışın: üretimi arttırmak ve koyun yetiştirmek.

Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 2.41 GB
Crack: SKIDROW
Tarih: MART 2018
Dil: Türkçe

 

 

 

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 12 GB

 

 

 

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


5
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
2 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
2 Yorum yazarları
hizlicocuknextmoon Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ŞERİFE YASEMİN
Üye
ŞERİFE YASEMİN

Bu oyun harika

Honey Pie
Üye
Honey Pie

⚡️⚡️

Beetle King
Üye
Beetle King

PURE FARMING 2018 çok hızlı iniyor ++

hizlicocuk
Üye
hizlicocuk

hızlısın admin

nextmoon
Üye
nextmoon

daha çok böyle torrent paylaşın