PURE FARMING 2018 Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:PURE FARMING 2018

Full Torrent Oyun İndir

[ SKIDROW ]

 

 

pure farming 2018

pure farming 2018

 

 

 

Mevcut kültivasyonun tüm kısımlarıyla ilgilenmek için kesin bir inovasyon ve son teknoloji lisansları sağlamıştır. Avrupa, Asya ve Amerika Birleşik Devletleri arasında özel olarak geliştirilen bitkileri, örneğin esrar, espresso ve zeytinleri geliştirmek için gidin. Yeniden üretim, yeni kamyon ve çiftlik modellerini göstermek için ayarlandı.

Tahta boyunca – Evcil hayvanlar, organik ürün bahçeleri, fidanlık yetiştiriciliği, tarla ekimi, çevre dostu güç canlılığı gibi mevcut donanımların tüm parçalarını deneyin ve bu buzdağının sadece görünen kısmı.

% 100 Lisanslı Makineler – Sürücü, Zetor, Landini, McCormick, Gregoire, DAF, Mitsubishi ve diğer pek çok endüstri öncüsünden aletten ödün vermiyor. Ağırlıkları ve malzeme bilimini dahil ederek, küçük ve günümüzün yetiştirme görevi mantıklı ve anlamlı bir deneyim verecektir.

Dünya Çapında Tarım – İtalya, Meksika, Japonya ve Montana, ABD’de çiftlikler arasında yolculuk. Hasat çoğaltma ve pirinç ekimi, kenevir kesici ve daha çok bölgeye özel olarak dahil edilmelidir.

Herkes için tarım – Farklı saptırma modelleri için farklı eğlence modları. Serbest Tarımda kendi çiftliğinizle uğraşmanın özgür ve yararsızlığını, İlk Çiftlikte teslim bilgi ve verim kaynaklarını açıklayın ve nesnel-Çift Yetiştirme Zorluklarında yetiştirme yeteneklerinizi test edin.

Doğa harikadır – dört toprak kütlesinin birçok çarpıcı perspektifini görmelisiniz.

Almanya Haritası – Daha fazla eğlence için Almanya Haritası ile rehberi büyütmek için ön talepte bulunun. Almanya’nın en güzel bölgeleri arasında bir başka arazi başlatmaya ve özel karakterlere odaklanmaya çalışın: üretimi arttırmak ve koyun yetiştirmek.

Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 2.41 GB
Crack: SKIDROW
Tarih: MART 2018
Dil: Türkçe

 

TRAILER

PURE FARMING 2018 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

PURE FARMING 2018 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 12 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.