Rad Rodgers Radical Edition

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Rad Rodgers Radical Edition

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Rad, çok fazla video oyunu oynamış, sıkıcı ama ruhlu bir genç çocuk. Uzun bir oyun gecesinin kuyruğunda dolaştıktan sonra, Rad tozlu eski konsolunun tekrar açıldığını bulmak için uyanır. Aniden bir girdap ortaya çıkıyor ve televizyonunu içine çekiyor, burada kendi video oyunu macerasında kendisini yıldız buluyor.

Dusty, Rad’nin iyi kalpli ama aldatıcı ağızlı, şu anda duygusal oyun konsolu. Saat hızı eskisi gibi değildi, ama tecrübe ve tavırla telafi ettiği megahertz için sahip olmadığı şey!

Rad & Dusty’nin macerası, onları aksiyon dolu, mizah dolu, hardcore platforming eğlencesinin birçok tehlikeli aşamasından geçirir. Bu çürüyen orman dünyası, şiddetli bir yolsuzluktan etkilenmiştir ve orman sakinlerini kurtarmak ve Yaşlı Ağacı toprağın koruyucusu olarak restore etmek olası dost-duo Rad ve Dusty’ye bağlıdır.

Özellikler
Silahlar: Tozlu silahlar Rad, çeşitli radikal kötülük silahlarıyla Rad. Cıvata Blaster sınırsız cephane vardır, kullanımı kolay ve işi yapmak için fazlasıyla ateş gücü. Phoenix Cannon, kanat açıklığı ışıkları uçup geçtiğinde alev alan ateşli bir kuş vuruyor.

Sesler ve Müzik: Besteci Andrew Hulshult, yıllar süren müzikal tecrübesini (hem sahne hem de yazı), retro tarzı oyun tutkusu ile birleştirdi ve MIDI’den ilham alan müzikle tamamlanan oyun için şaşırtıcı ve otantik bir film müziği yarattı … Ve synthesizer!

Pixelverse: Rad ve Dusty harika bir takım olsa da, sadece Dusty elektrikli Pixelverse’e girebilir – oyun dünyasının ardında bulunan tehlikeli bir zaman aralıklı bölge. Dusty, çalışan oyun dünyasındaki aksaklıkları gidermek için gerektiğinde Pixelverse’e girerek Rad ve Dusty’nin seyahatlerine devam etmesini sağlar.

Klasik Paskalya Yumurtaları: Oyun, bazen daha zor bulunan klasik gizli odalarda bile bulmak zor koleksiyonlara sahiptir. Hepsini toplamak için hassas platform yeteneklerinizi kullanın.

 

 

  • Tür: Aksiyon – Macera

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 4.4 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: ŞUBAT 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Rad Rodgers Radical Edition TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Rad Rodgers Radical Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10 (64 bit)
İşlemci: 2,5 GHz veya üzeri Intel veya AMD
Bellek: 6 GB RAM
Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 560 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB boş alan

 

gorseller

 

full tek link indirme bağlantısı
 

Rad Rodgers Radical Edition – CODEX TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.